SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żyły - problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1836
siema
Mam 17 lat . Kiedyś ćwiczyłem ok 5 mies. teraz ćwiczę od 1 mies+ .Żyły wychodzą mi odkąd pamiętam mam je na rękach pełno , okolicach brzucha ,czasem na kolanach , problemem jest to czy ćwiczę czy po prostu nic nie robię one wychodzą jak pod czas treningu . Nie stanowiły by takiego problemu gdyby nie to ze od kiedy znów ćwiczę wychodzą jeszcze bardziej i zaczynają wychodzić na ramieniu i biegną do klatki piersiowej a nie chce myśleć co będzie po roku ;l . Można to jakoś zahamować ? albo po prostu cos z tym zrobic od czego to zalezy ? sory bo moze glupi temat ale mi to przeszkadza
za pomoc dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Żyły na kolanach... Pokaż mi to.
Natura pewnie, nie ma się czym przejmować.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
zapewne nic groźnego/nienaturalnego to nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
pewnie jestes tak chudy ze az przezroczysty :D

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Są takie osoby.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
ja bym sie cieszyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Z czego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
nie gadaj ze nie lubisz żyłki ;d?

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 115
Zylki sa za***iste stary!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żołądek

Następny temat

Zaświdczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego - Co to jest?

WHEY premium