SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściskacz

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 853
Witam mam takie jedno pytanie. Mam ściskacz i ściskalem nim okolo 2 miesięcy tylko pod wieczór ale w pierwszym miesiącu to chyba tylko 60 lewą ściskalem a prawą 80. Teraz dam rady okolo 150 chyyba prawą ale świskam tylko 100 jedną i 100 drugą z rana o 14 gdzieś i przed snem. Czy dobrze robie ? Dam mi jakieś leprze efekty niż jak ściskalem tylko pod wieczór ?

pozdr.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6959
ale jaki tym jednym ćwiczeniem chcesz cel osiągnąć?
ja używam ściskaczy do rozgrzewki

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 853
oo jeszcze raraz jakie mięśnie odpowiadają za silowanie się na ręke / chyba to nie mięśnie przedramienia ?

pozdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
https://www.sfd.pl/Jakie_mięśnie_są_zaangażowane_w_walkę_na_rękę_-t232420.html

Też kiedyś używałem ściskacza, ale efekty są goovniane

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To co wybrać przy masówce?

Następny temat

Venc1LQ/Blog/Domator

WHEY premium