SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Święty mikołaj jedzie na bąbie, i jajami w komin rąbie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
a moja Kawa na 2 - 160 i co

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
nie porównuj motoru z samochodem..... bo ci wyskocze z R1 albo Haja i cie pozamiatam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
mówimy o tym co mamy a nie wymyślamy

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
miałem kiedyś jedno i drugie;) bandite 1200... a nawet suzuki marudera;)

Zmieniony przez - extrem86 w dniu 2009-12-05 22:02:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
eNd_ - sorki ale nie uspokoiłeś mnie tu https://www.sfd.pl/KREATYNA_a_ginekomastia.-t549601.html były omawiane badania na temat suplementacji kretką która powodowala o 60% podniesiony poziom DHT. "Pamiętajmy, że relacje pomiędzy kreatyną a androgenami są bardzo ścisłe. Testosteron stymuluje np. syntezę kreatyny. Może więc zależność działa tu też w drugą stronę - kreatyna wpływa na metabolizm testosteronu"
więcej tu było gdybania niż faktów i rozmówcy zrzucili wine na "dosypke"
heh tak dokładnie co te suple znami robią zrobią przekonamy sie za kilka lat teraz większość badań to badania prowadzone w laboratoriach producentów więc........ ah tam ale eNd_ i tak dzieki

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
dawid nie pękaj;) od czegoś trzeba umrzeć;)
a na kulturystyke jeszcze nikt nie umarł;)

dex kiedyś handlowałem tym razem z kumplem i troche przewinęło sie maszyn przez ręce;) nawet prawka nie mam ale troche już na tym latałem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
SAmochody ogólnie nie mają większych szans z motorem.. przynajmniej na przyśpieszenie..


od stycznia będe chodził na nową siłownie...

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
supersportowa fura jest poruwnywalna z przeciętnym ścigaczem jeżeli chodzi o osiągi ale mnie i tak bardziej kręcą auta;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
ale wiesz ogólnie mówimy o takich autkach standardowych...


ale jak coś to mażę o Suzuki GSX-R 1000 K6-7

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Marcin

gdzie ?

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze odzywek

Następny temat

ClenBurexin +... ??

WHEY premium