SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŚNIEŻYNKA 2010

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Promocje nie będą łączone, wszystko będzie dokładnie opisane 2 Grudnia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Ta promocja to będzie tylko 2 grudnia czy np od 2 grudnia przez kilka dni? Jak jest z odbiorem osobistym bo mieszkam dosłownie 5km od Waszej firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
ma ktoś jakiś namiar na aktualnie dostępne koszulki?(zdjęcia) wziołbym sobie do zamówienia jakąś na mikołaja

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Promo będzie kilka dni, odbiór osobisty możliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
wziąłbym mały błąd
jest gdzieś oferta "koszulkowa" zdjęcia ?

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Przygotujcie się! Ja tak jak i Wy czekam i już nie mogę się doczekać:)

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
mam tylko pytanie, czy mozna zlozyc zamowienie, a zaplacic tydzien pozniej (badz odebrac za pobraniem ) tak jak to bylo rok temu ? bo ja niestety "wyplate" mam 12 grudnia a bardzo bym chcial sie zalapac na ta promocje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
Elcok : ja w ciagu roku zawsze jak zamawiam to kurier kase odbiera przy dostarczeniu paczki. jesli promocja bedzie trwala 2-7.12.2010 to jesli zlozysz zamowienie 7 grudnia, to o ile kurier nie dostarczy przesylki 9 w piatek, to spokojnie zdazysz z wyplata :). a z bagażem doswiadczenia zeszlorocznego zamieszania jest duze prawdopodobienstwo ze przyjdzie ci nawet pozniej.


edebraliscie maila ?

no to juz wiadomo ze 50% :D tak jak w zeszlym roku
- brak szczegolow, jednie * przy 50%
;) trzymaja w napieciu - ale narazie nie jest lepiej niz w zeszlym roku - raczje tak samo

Zmieniony przez - QwertyKrk w dniu 2010-12-01 16:40:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja po sezonie 2010

Następny temat

THOMAS SCHEU 2 miejsce IFBB MS kwalifikacje

WHEY premium