SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łi r goin aut :-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3403

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
plaze nudystow mamy tez

i co roku jest organizowany przejaz nudystow przez miasto na rowerach, stroje zabronione :D plus postoj maja na Old Steine zeby sobie z nimi zdjecia popstrykac przy fontannie :D

http://wiki.worldnakedbikeride.org/wiki/Brighton
Zapraszamy :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
HAHAHAHA , no to grubo

u mnie tez sa plaze nudystow ,jedna tubylcza ,druga turystyczna ,ale zeby przejazd prze miasto hahahaha nie

a to sie czlowiek dowiaduje na stare lata hehehehe

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Jakoś mnie te stroje nie dziwią, mam to na codzień w pracy. Dziwne, że te dupy miały jeszcze buty na nogach, bo z reguły, mało która jest w stanie iść na szpili po wyjsciu z knajpy. Nic tubylcy nie kminią, ale przynajmniej są śmieszni.

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
A-LEX jak nam Brighton oblodzilo to smigaly w szpilach :D jak nie ma lodu to na bosaka po tym syfie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
potwierdzam kolega mówi prawdę tez w Brighton mieszkałem i tutaj ludzie przesadzają troszeczkę
aa i nawet mam gdzieś filmik z tej przejażdżki na waleta na rowerach...
kolega gdzie stoi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Stoej roznie jak narazie od 4 miesiecy przenosza mnie z pubu do pubu ale nie narzekam bo puby lepsze niz kluby,mniej problemow, aktualnie stoje na Kemp town.... od tygodnia :)

co do Brighton to czasami mam wrazenie ze mieszkam w San Francisco lat 70-tych :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 628
To samo w Blackpool mam co weekend, kupa smiechu z przewaga kupy, a na codzien te dupy to normalne kobity sa calkiem powazne, zaden z nas by nie powiedzial ze to takie czorty zachlane

JAKOSC CZY ILOSC?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a co do tego "mniej" to np laski idą w samych majtkach i biustonoszach plus rajstopki do pół uda (czasem jeszcze *****ne świecące królicze uszy albo szarfy miss czegoś tam)
generalnie to jak w sobotę około północy spotkasz trzeźwą laskę to śmiało możesz stwierdzić że fajna (jakkolwiek by nie wyglądała), mnie tak nic nie obrzydza jak widok pijanej kobiety z tempym wzrokiem na szpikach (albo ze szpilkami w ręku) idącej do Turka na kebaba, krzyczącej tym charczącym głosem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
przyjade tam do was na wikend

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 628
Mariusz ustalmy jedna rzecz - trzezwa laska w okolicach polnocy... to taka, ktora wraca z pracy
Mnie rozp******a widok takiej kluchy pod kebabem co siedzi na ziemi, buty obok i wcina frytki, pysk uwalony od sosu a robi to z taka pasja jak by siedziala w 5 gwiazdkowej restauracji

JAKOSC CZY ILOSC?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

koszulka pudzian

Następny temat

antydepresanty w uk, jakie się opłaca kupić tu niż w Polsce

WHEY premium