SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławki, stojaki, modlitewniki.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
Witam, jak myslicie bylby na to popyt? Sprzet wlasnej roboty, solidny z zaslepkami, zakonserwowany i zamalowany przy czym tanszy od firmowych, ale zapewne mocniejszy, profile 40x40? Solidna konstrukcja, wymiary jak kelton a takze profile. Lawki wzorowane bylyby na Kelton Hyperion.

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
FighterSSJ
Rozumiem że to było pytanie retoryczne bo skoro by nie umiał spawać to by się za to nie brał


Kilku takich już tutaj było co spawać dobrze nie potrafili a w planach były przeróżne konstrukcje i wielkie biznesy-stąd pytanie. Druga rzecz, że przy konstrukcjach pokroju ławeczki, wyciągi, suwnice itd. spaw musi dobrze położony i do takich rzeczy bierze się ludzi z jakimś doświadczeniem a nie prosto po kursie czy pana Mietka, który czasem coś tam w garażu pospawa elektrycznie. Do tego dochodzą rózne rodzaje spawania mig i mag itd, ale to już dłuższa wypowiedź.

W każdym razie życze powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Napewno byłby ale w praktyce cenowo wychodzi podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
no niekoniecznie, profile są tanie, najgorszej byloby zrobil siedzisko. Ale na pewno jakosciowo byloby lepsze od keltona powiedzmy, mam lawke hyperion wlasnie, ale szczerze mowiac myslalem, ze bedzie lepsza.

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Zrób i wrzuć zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
no wlasnie, czekam na opinie jeszcze kilku osob, zebym na darmo nie wywalil kasy w material i prace.

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Po pierwsze wymiarów nie bierz jak kelton ,tylko rusz trochę głową i sam coś wymyśl . A jeśli chcesz wiedzieć czy popyt będzie to sam musisz sprubować i tyle , gdyby wbicie się na rynek było takie łątwe to każdy by był milionerem . Możesz oczywiście iść do wróżki bo wróżka prawde ci powie
Pozdrawiam

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
mi nie chodzi na szeroka skale tego robic. ;) tylko tutaj na sfd, w okolicy moze i na allegro. Tak lekko dorobic. ;) Zrobilbym troche unowoczesnienie keltona np z mozliwoscia szerszego rozstawu stojakow, czego w mojej laweczce nie ma, a co jest wazne.

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Brałbym na wzór coś lepszego niż ketlon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
np?

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Myślę ,że popyt by był .Ale jedną ławeczke byś zrobił i wrzucił tu zdjęcie jakby byli zainteresowani to by kupowali bo nikt niczego bez wcześniejszego wglądu nie kupi ...

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Jest jeden gość na forum którym tym się trudni , nie pamiętam już nicku ale gość robił cały osprzęt na siłke

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia o Najmanie

Następny temat

priv

WHEY premium