SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ładnie to wymyśliłem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1988
chcaiłbym poznać waszą opinię. robie cykl 40 dniowy.nie pytajcie dlaczego tyle dni.po prostu ma tyle byc.wszystko wyliczone na moje 56 kg wagi.mam do dyspozycji:1 x 250 g cubed ze sana, 2 x 120 tab. bcaa z multipowera, 1x 200g glutaminy z olimpa, 1500g carbo z olimpa,1x150 kap.tauryny mega, no i omega 3.jak myslicie?pojdzie sila do przodu?chcailem dodac jak bede lykac ale jakos ie chce sie wkleic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1047
Może za trening się wez a nie za wydawanie kasy na same suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
sila ci do przodu pojdzie od dobrej diety, regenaracji i treningu a suple są tylko małym % tego wszystkiego

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1988
aha fajnie.czyli zalozyliscie ze kupilem sobie suple bo jestem 14 letnim szczeniakiem ktory chce byc nadzwyczaj silny.otoz nie.jest zupelnie na odwor.mam swoje lata i 4 letni staz treningowy,dobrze sie odzywiam i spie po te 9 h na dobe.poza tym mam calkiem niezlych 2 trenerow, ktorzy nie pozwalaja mi sie zajezdzac na treningach, tylko pod czujnym okiem trenuja mlodego ,zdolnego i utalentowanego sportowca, kotry co najwazniejsze po prostu chce sie tym zajmowac.czyli panowie chyba to ja was musze pouczyc a nie wy mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
Witam
skoro chcesz nas uczyc to po co zadajesz takie pytania jak sam znasz na nie odpowiedzi
pozatym chcesz odpowiedzi na pytania to idz do tych swoich super trenerow (o ile takowi istnieją)
jeszcze jedno, czlowiek z czteroletnim stazem w tej dziedzinie nie zadawalby takich pytan
pozdrawiam ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
wszystko wyliczone na moje 56 kg wagi, 4 lata ? no to ucz mnie

Jak na 4 lata to cienko 56kg

EDIT: Przy 4 letnim stazu bys wybral inne suple, jakbys mial trenerow ktory mieliby pojecie tez by Ci wybrali cos innego, wiec skoncz sciemniac, a jak masz swoje lata to i masz widac swoja wybujala fantazje

Zmieniony przez - zyz w dniu 2005-10-27 16:32:02

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1988
fajnie jest sobie pogadac na tym forum.co bys nie napisal to i tak cie wysmieja. nie komentuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Ta ? no bo jesli jestes taki madry i wszechwiedzacy ze nas uczyc chcesz, to prosimy bardzo, jesli jestes taki fajny, madry, z takim stazem to po co sie nas pytasz jak to Ty powinienes uczyc nas.

Troche inaczej podchodz do nas to i my Cie nie pogryziemy

Cel
Waga
Staz
Wzrost
Kupiles juz to co napisales ?

Zmieniony przez - zyz w dniu 2005-10-27 16:53:33

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
nikt by cie nei wysmial jezeli mowilbym prawde i zadawal racjonalne pytania, pamietaj o regulaminie forum: "Nie zadawaj pytań na które odpowiedzi znajdują się już w serwisie!" pozatym, poczytaj troche na te tematy, poducz sie wiecej, mow o sobie prawde, a napewno postaramy sie ci pomoc

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1047
W takim razie napisz nam jak trenujesz , bo na masę chyba nie Ile masz wzrostu ? Bo przy tej wadze to raczej niewiele.I naprawdę sądzę że jeśli masz 2 dobrych trenerów i nie udzielają ci porad z tego zakresu to coś jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1988
juz przeszedlem na robienie sily.a suple mam od trenerow.ufam im. ale chcialem pozanc rowniez opinie innych ludzi, ktorzy sie tym zajmuja, czyli was drodzy koledzy.mam 166 cm wzrostu. a ten zestwa odzywke ma za zadanie wzmocnic,podniesc sile i sprawnosc bez dodatkowego przytycia.moje 56 mi wystarcza jak na razie i bede trzymal sie tej wagi chociazby do konca roku aby moc startowac w kat.do 56kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po kretce wazne

Następny temat

Proszę o pomoc w doborze odzywek, suplementów!

WHEY premium