SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łączenie johy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699764
Palmas miała zaniżone stężenie ale była tam yoha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Primaforce ok ale trochę drogo wychodzi, najlepiej 0,5g kupić za ok 20 zł i sobie roztwór zrobić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
anubis84
Primaforce ok ale trochę drogo wychodzi, najlepiej 0,5g kupić za ok 20 zł i sobie roztwór zrobić

Jak najbardziej też jestem tego samego zdania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
dlakobiety kazacej 54-55kg bralam 2 tabletki po 5 mg kazda wiec chyba dobrze dobralam. Hades's kupie napewno bo wiem ze sa dobre . No ok dziekuje Panowie sproboje dac wieksza dawke kofeiny i połacze joszke z tyrozyna. a Ta synefryna jak dziala jak laczyc itd.moglbys cos napisac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3017
z primaforce jest ok tylko dużo trzeba tego wrzucać (do 4 tabletek). O wiele taniej wychodzi ta z hadesa. co do roztworu- zgadza się, jak kupisz proch na roztwór wyjdzie Ci taniej, jak dosłownie wszystko inne. tylko pytanie czy komuś się chce z tym bawić oszczędzając i tak niewielkie pieniądze? :) 1kg kofeiny można kupić za grosze ale i tak każdy kupuje w kapsach bo jest to tanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Jest koles na alledrogo co sprzedaje johe hcl w dilerskich woreczkach, Polecam , brałem od niego i poniewierała maksymalnie . Łączyłem taką miksturę HCL startowałem od minimum i testowałem + kofeina 200 + tyrosyna 5g + cytrulina 5


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-12-16 10:03:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie dlatego śmieszy mnie wydawanie ok 100 na yohimbine to tak jakby przepłacać za kofeinę podczas gdy każda działa tak samo,ja tą z allegro brałem w taki sposób że dosypywałem do spalacza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
nie chce mi sie bawic w sypanie,albo jakiegos niesprawdzonego kolesia .bo skad ja moge wiedziec co on tam sypie za syf? i sprzedaje wole sprawdzone zrodla i wiem ze dobre. A hadesa mam sprawdzonego i w tej cenie akurat jest ok . Bo wole zainwestowac niz kupywac byle co taka moja opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
kara1814
nie chce mi sie bawic w sypanie,albo jakiegos niesprawdzonego kolesia .bo skad ja moge wiedziec co on tam sypie za syf? i sprzedaje wole sprawdzone zrodla i wiem ze dobre. A hadesa mam sprawdzonego i w tej cenie akurat jest ok . Bo wole zainwestowac niz kupywac byle co taka moja opinia
Duzo osob z tego forum bierze od tego kolesia i kazdy ma pozytywne opinie , , mieszasz raz a potem tylko dozujesz mililitry stryzkawka. .Workowa HCL kosztuje 20 zł i starcza na cały cykl spokojnie + tyrozyna + cytrulina + kofeina i za około 70 zł masz mega super spalacz a kofeina i reszta ci zostanie jeszcze :) ..

Dlaczego uwazasz ze ta HCL to byle co skoro nie próbowałaś ?? ja osobiście uważam ze jest mega i wszystkie objawy po spożyciu wskazywały ze jest mega dobra w przeciwienstwie do tabsów z kory które są mega kiepskie

Koleś z allegro ma nick i jest pewny :)



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-12-16 11:54:48

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-12-16 12:12:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
no wlasnie boje sie z niesprawdzonych zrodel brac nie wiem co on tam sypie,pewnosci nie mam czy to joha czy cos innego. ? skladu jako takiego nie ma wiec tu nie jestem pewna. fakt koszt moze tanszy ale ma sklad czysto napisany itd ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koncentracja, skupienie

Następny temat

Białko + BCAA + może kreatyna?

WHEY premium