SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łydki, łydeczki...;(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 260
Witam , w całym moim życiu sportowym jestem na trzeciej redukcji i zaczęły się moje problemy.
Teraz redukcję zaczałem od początku sierpnia i biegam juz od dwóch tygodni. Problem jest taki ,ze odczówam ogromny ból po bieganiu i po pierwszych kilku minutach , po rozbieganiu ustępuje a pozniej wraca x 10. Czuje ból łydek , taki dziwny uciskający jakby wychodzacy z kości piszczelowej. Kość też mnie boli. Za nic nie moge tego rozgrzać , nawet po 15 min dobrej i sensownej rozgrzewce nap*****la.
czy powinienem sobie zrobic badania na drożność żył ? dodam ,ze zawsze miałem problemy z bieganiem ... bóle w śródstopiu , bóle przy szybkim chodzeniu mięśnia piszczelowego przedniego kiedy to po dłuższym chodzie robił się ( przeszło mi to jakis czas temu samo) jak kamień i nie mogłem zrobic kroku dalej.
co to moze byc ? ma ktos też tak ? moge biegać bez obaw? dodam ,ze obuwie do biegania mam spoko w miare.

jak teraz dotykam się w to miejsce to boli jakbym miał sińca ,albo jakbym się uderzył tyle ,ze w nic sie nie uderzyłem

pozdrawiam i dzieki za pomoc

Zmieniony przez - azda w dniu 2014-08-15 10:15:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Możliwe, że podczas biegania / chodzenia za bardzo unosisz palce u nóg przez co masz mocno napięte mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134
Może to oznaka ponawiajacej się kontuzji skoro mówisz ze już kiedys miałeś podobne problemy. Może postaraj się zrobić przerwę i dać sobie trochę czasu na regenerację :) i jesli jestes na redukcji to uważaj na ilość przyjmowanego białka, aby nie zakwasic organizmu co skutkuje bólami stawów i kości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 260
Wydaje mi się że palców za wysoko nie daje ku górze, myśle prze biegam normalnie. Zwróce na to uwage przy następnym treningu. Zrobie sobie przerwe 3 dni bo co to za redukcja bez biegania i zobaczymy jak bedzie

dzieki za wszelaką pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Pobiegaj na bosaka i zobaczysz jak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 260
na bosaka tez czuje ,palce nie ida do gory, normalnie biegam. czuje jeszcze bólrozchodzący się kostki w okolice śródstopia. W bucie tego nie czulem. Coś tam przeskakuje co jakiś czas jak stope zegnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Udaj sie do lekarza na przeswietlenie stopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 260
do lekarza pojde , zrobie to przeswetlenie. dobry pomysl

poki co znalazłem cos takiego , moze komus pomoże
http://bieganie.pl/?show=1&cat=25&id=939  , w dole artykułu jest filmik .
Sam to dziś robiłem rozluźniło mi to mięsien , moze bedzie dobrze . Sproboje jeszcze jutro to zrobic. Łydka przestała bolec rzeczywiście tzn mniej boli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żyły na łydkach

Następny temat

Czy mięśnie na klatce się wyrównają ?

WHEY premium