SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka ze stojakami Spartan

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4170

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6903
dobrze jak byście coś zrobili z tymi przesyłkami bo są cholernie za wysokie i przez to tracicie masę klientów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
falek001: Aż tak wysokie nie są, liczone są po prostu za nadwagę i gabaryt. A że z DHL musieliśmy zrezygnować ze względu na ciągłe reklamację, to wolimy wysyłać w pewny acz droższy sposób DPD. Zobaczymy co przyniosą rozmowy pod koniec września. :) Będę informować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Właśnie w paczce dostałem jeszcze jakieś 2 rzeczy, ale kombinowałem na wszelkie sposoby i nie wiem po co to jest
Śruby w niczym nie przeszkadzają ławka się nie chwieje. Przesyłka wcale nie jest droga, kurier w porządku gość. Przesyłka szybka. Ławke przeststuje w najbliższym czasie, teraz odpada z powodu drobnej kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
MagickY: I wszystko jasne dlaczego stojaki się chwieją :) te 2 "rzeczy" musisz założyć na wkłady do stojaków od dołu. Jak by coś to 695162424 wytłumaczę :) Cieszę się że potwierdziłeś bezpodstawne obawy o stabilność czy wytrzymałość naszego sprzętu :)

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2008-08-21 20:53:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Ok juz chyba wiem Mogliście dodać to w instrukcji. Teraz te 2"rzeczy" nie wejdą w profil z powodu tej górnej części stojaków. Jutro to ściągne i się tym zajme.
Śruby są w 4 miejscach ławki. Więc nie ma problemu ze skreceniem. Zaskoczyły mnie masywne profile a w szczególności modlitewnik i jego grube podparcie pod klatke. Duży + dla Kelton. Pozdrawiam

Zmieniony przez - MagickY w dniu 2008-08-21 21:01:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
MagickY: Przyznaję się do zaniedbania :) Po prostu to ulepszanie wprowadziliśmy bardzo szybko i nie zdążyliśmy dodrukować w instrukcji wyjaśnienia. Z całą pewnością w następnych paczkach z produkcji taka informacja się znajdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17031
Ok, może i sie nie ruszają, ale spawy są sztywniejsze, nikt nie zaprzeczy. Pozatym na zdjęciach poglądowych, czy to na allegro czy na Waszej stronie, nie ma śrub, lecz spawy. Doradzam poważne podejscie do klienta.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Gdybyś ławke przesłał w całości spawaną zapłaciłbyś pewnie grubo ponad 100zł za przesyłke. Pewnie na zamówienie zespawaliby Ci ławe jakbyś sam z firmy odebrał. Bo na przesyłke >100 za ławke nikt pewnie się nie skusi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1174
"


Solidna konstrukcja
"

Dlaczego w tym elemencie spawy są z 2 stron???
Bylem pewiem,ze Kelton spawa z 4 stron, tak jak pisaliscie ???
I dlaczego sprzęt jest skręcany a na allegro i w sklepie zdjęcia są sprzętu spawanego?
To jest nie fer!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17031
Gdybyś ławke przesłał w całości spawaną zapłaciłbyś pewnie grubo ponad 100zł za przesyłke. Pewnie na zamówienie zespawaliby Ci ławe jakbyś sam z firmy odebrał. Bo na przesyłke >100 za ławke nikt pewnie się nie skusi.

Już nie chodzi o to. Jestem w stanie zrozumieć prawa ergonomii. Dla lepszego transportu nawet banany prostują. Chodzi mi głównie o to, że Kelton robi z siebie poważna firmę, która dba o klienta, a już przy pierwszym kontakcie z ofertą robi go w babmuko, wystawiając zdjęcia ze spawami, a sprzedając towar skręcany.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Która ławka i stojaki KELTON?

Następny temat

wyciąg Python I

WHEY premium