SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławka spartan II. inne tez takie są??

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
witam wszystkich:) jak przeglądam tematy większość z was zachwala firmę "kelton". również myślałem ze jest to dobra firma wiec kupiłem ławkę spartan II. dawno trochę bo chyba z 4 miechy temu ale dopiero zauważyłem ten dział wiec pisze :d niestety ja nie mogę pochwalić kelton'a ponieważ nie jest to dobre rozwiązanie skręcać ławkę na śruby w szczególności ze nic idealnie nie pasuje. nie wiem jak inne ławki ale moja np. nie ma kata prostego po skręceniu tych 2 śrub co są jak sie chce barki ćwiczyć i później normalnie. w te korytko(ze tak to nazwę ) jak wkładam 2 część ławki gdzie jest siedzisko itd to nigdy mi nie chce złapać kąta ponieważ te korytko jest wykrzywione jakoś. otwory na śruby za duże i nie da rady. jeszcze jedno co mi sie nie podoba to to ze jak chcę włożyć poprzeczkę pomiędzy stojaki to muszę je najpierw rozszerzyć i później wkładać;/ oczywiście belka jest długości takiej jak firma "kelton" mówiła ze jest pomiędzy stojakami odległość.
Ps. co do tego (jak ja to nazwałem) korytka mogę wrzucić zdjęcia gdzie powinno byc widać ze jest skrzywienie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
jeszcze zapomniałem dodać że nie wygodnie się ćwiczy na niej np rozpiętki na skosie czy coś... poprostu ciężko jest sięgnąć po hantle z ziemi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
A po co z ziemii:P Ja też mam lipną skręcaną ławkę i muszę siadać z hantlami w dłoniach i potem się dopiero układać. Niestety większość ławek jest taka. Moja już się tak telepie, że szkoda gadać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Martainn: Jaką masz ławkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Trudno powiedzieć masz, bo ławka dziś zostanie przerobiona na co innego ( a raczej już od rana jest przerabiana), a ja planuje kupić coś nowego. Chyba zdecyduje się na Trytona III. Sąsiad ma i jest zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
Też spotkałem się z problemem podnoszenia wiekszych ciężarów siedząc na ławce czy to na płasko ( rozpietki ) czy na klate pod skosem ( bo sztangielki są zbyt nisko i trzeba sie przechylać z prawej na lewą itd )i to raczej nie wina ławki bo ona nie ma nic do rzeczy ... Ale rozwiazaniem tego problemu byłyby małe stojaczki na sztangielki. Kiedyś widziałm je na siłowni na poczatku nie wiedziałm po co wogóle one są no ale szybko znalazły zastosowanie przy rozpietkach czy wyciskaniu pod skosem :D i tu sugestia do firmy kelton ze można byłoby cos takiego zrobić. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Tak, stojaczki bylyby kozackim pomyslem.
Ale - musza miec regulacje na dlugosc sztangielki, nie wszystkie sa takie same. I musza miec zmysla budowe, bo jeden na sztangielke nalozy 5 kg a jeden zapcha cala 20stkami i koncoweczki wolnej nie bedzie. Jakos to opatentowac, dodac regulacje wysokosci i bedzie schodzic jak cieple buleczki.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
ok stojaczki stojaczkami ale z ławka teżktoś tak ma?:D bo narazie znalazłem post jednej osoby co tak samo ma jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
mentO mOri: A możesz spróbować zrobić tak że poluzujesz stojaki a po ustawieniu tak jak powinny być dokręcisz je na silno ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
właśnie próbowałem i nic.. niestety nie da sie tak zrobić żeby yło ładnie pięknie ponieważ jak dokrece za mocno to wygnęprofil a tak to mimo wszystko traci kat i jeszcze sie zwęża rozstaw u góry. moim zdaniem to powinno byc w całości zespawane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
wszystko ładnie i pięknie:D naprawde idzie się dogadać z Panem z firmy KELTON:) POLECAM wzystKIM ! NAPRADE WARTO:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolejny raz otrzymałem WADLIWY i NIEFUNKCJONALNY sprzęt

Następny temat

Jaka ławka?

WHEY premium