SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka ze stojakami Spartan

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4174

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
To ja już wam tego nie wytłumacze
Jeżeli miałbym dodać coś do tej ławki to przydało by się przy stojakch takie pokrętło jak przy modlitewniku. To załatwia sprawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
banangti: Wszystkie łączenia wytrzymałościowe są robione z 4 stron co potwierdzi każdy kto ma nasz sprzęt. I nigdy nie spawaliśmy 2 stron z 4 w łączeniach wytrzymałościowych jak to bywa z konkurencją. Ławki Spartan i Hyperion od samego początku ich istnienia były skręcane w 2 miejscach, na dzień dzisiejszy są skręcane w 4 miejscach o czym była mowa już parokrotnie i informowaliśmy o tym. Wydaje mi się również że nasze uczestnictwo na forum SFD i wcześniejsze wypowiedzi świadczą o naszym bardzo poważnym podejściu do klienta jak i do sprzedawanego przez nas produktu.
kamilek777: Na tej fotce którą pokazałeś spaw jest po 4 stronach, profil wchodzi w drugi profil ciasno na 10 cm, a skręcone jest na 4 śruby M12. Takie łączenie jest wytrzymalsze niż nie jeden spaw konkurencyjnych ławek co potwierdzają użytkownicy naszego sprzętu.

banangti, kamilek777: Ciekawa sprawa że MagickY kupił nasz produkt, jest zadowolony, wszystko OK a Wy macie jakąś naszą ławkę ? :)

MagickY: Te pokrętła o których pisałeś są w linii HEAVY. :)

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2008-08-22 09:41:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Ja jestem w pełni zadowolony. Chyba dziś zamontuje te dodatkowe 2"rzeczy" i jutro bede testował ławke. Napisze tutaj jak sie sprawdzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17031
Nie mam, mam jak to mówicie marketówe i spawy też są z 4 stron i też sprawuje sie nieźle :P

Ja właśnie o tym mówie, docieracie bezpośrednio do klienta, widze, że dbacie o niego przez sfd.pl, ale te zdjecia są nie uczciwe. Nie kazdy klient firmy Kelton jest uzytkownikiem sfd.pl i nie kazdy siedzi i czyta wszystko co piszecie. W ofercie powinny być zdjęcia towaru który jest sprzedawany bo to jest uczciwe. Pomyslcie o tym.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
banangti: Jestem Pewny że MagickY potwierdzi że w przypadku ławek KELTON stwierdzenie "nieźle" nie ma racji bytu, sprzęt powinien być extra. Zamieszczamy informację na allegro z odniesieniem do SFD, dlatego że zdajemy sobie sprawę że jest to najpewniejsze i najszybsze źródło czerpania obiektywnych opinii na temat produktów. Poprzez SFD staramy się najszybciej jak to możliwe informować o ulepszeniach i modyfikacjach jakie wprowadzamy. Przykładem może być linia HEAVY. Dokładamy maximum starań aby tworzyć nowe lepsze sprzęty i to jest naszym celem. Kierujemy się zasadami uczciwości i fair play, o czym mam nadzieje przekonasz się kiedyś :)

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2008-08-22 13:40:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17031
MagickY i MagickY, wygląda jak by to był ktoś od was :P Hehe nie no żartuje. Powiedz mi jeszcze dlaczego nie zmienicie zdjęć na prawdziwe ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Ja z Keltona
Zamontowane specialne rozwiązanie do stojaków i można było zrobić trening. Stojaki spisują się o niebo lepiej. Nie bujają się jak wcześniej. Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy Keltoni napewno jeszcze coś od nich zakupie (jak bedzie kasa ) POLECAM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
banangti: Myślę że wypowiedź MagickY rozwiała wszystkie Twoje wątpliwości. :) A fotki owszem staramy się w miarę możliwości umieszczać nowe. Każdy sprzęt który zmieniamy radykalnie musi mieć nowe zdjęcia. Ale przy tak bogatej ofercie nie jesteśmy w stanie wszystkiego robić w takim tempie jak wprowadzamy ulepszenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17031
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
banangti: W najbliższym miesiącu dwóch wprowadzimy kolejne nowości i będziesz mógł porównać fotki na naszej stronie z tymi z reala od użytkowników.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Która ławka i stojaki KELTON?

Następny temat

wyciąg Python I

WHEY premium