SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka wzmacniana MH-L015 problem z siedziskiem.

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
Witam.
Dzisiaj przyszła do mnie ławka Marbo Sport MH-L015. Ławka ogólnie wykonana solidnie tylko mam problem z siedziskiem. Strasznie się buja (rusza) . U mnie jest coś innego i to nie jest stabilne, na skosie ujemnym sie zsuwa. A normalnie na płasko troche się zapada. Co jest ???

Zdjęcie jakie powinno być:



A tak jest:





Zmieniony przez - KM98 w dniu 2014-02-18 16:17:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Siedzisko jest prawidłowe, zmienione zostało już w każdej ławce na model z palonymi blachami - jest bardziej estetyczne.

Wklejone przez Ciebie zdjęcie jest mało wyraźne, ale według mnie źle zmontowałeś ławkę. :)

Ten wystający "kominek" w ramie ławki powinien być przestrzelony śrubą łączącą oparcie i siedzisko, natomiast przetyczka powinna opierać się na ramie ławki. NA tym zdjęciu wygląda to tak, jakby przetyczka była wsadzona właśnie w ten "kominek" a oparcie i siedzisko wisiało w powietrzu.

Czy mam rację ?

Zmieniony przez - MS-Michal w dniu 2014-02-18 22:11:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
Zrobiłem tak jak mówiłeś jednak jeszcze gorzej się buja, nie mam pojęcie co z tym siedziskiem zrobić. Na skosie ujemnym sie zsuwam razem z siedziskiem . :( Samo sie przesuwa .

Zmieniony przez - KM98 w dniu 2014-02-19 08:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
KM98: Spójrz jeszcze raz na intrukcję montażu i na zdjęcie poniżej:
http://www.marbo.home.pl/allegro/MARBO-SPORT_v2/2013/Home/MH-L115/rendery/4.jpg

Kominek powinien zostać "przestrzelony" śrubą łączącą oparcie i siedzisko, a nie przetyczką !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
MS-Michal
KM98: Spójrz jeszcze raz na intrukcję montażu i na zdjęcie poniżej:
http://www.marbo.home.pl/allegro/MARBO-SPORT_v2/2013/Home/MH-L115/rendery/4.jpg

Kominek powinien zostać "przestrzelony" śrubą łączącą oparcie i siedzisko, a nie przetyczką !


O tak jest u mnie jak na zdj. Próbowałem odwrotnie to się bardziej buja. Powiem tak skos dodatki i ławka płasko jest w miare OK. Skos ujemny porażka. Czy siedzisko powinno się ruszać ? Na skosie ujemnym podnosi mi się w góre jak siadam i lece do tyłu.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
KM98: U Ciebie siedzisko jest w ogóle nie przykręcone.

Porównaj Twoje zdjęcie z tym:


Przestrzeliłeś kominek przetyczką, a śruba łącząca siedzisko i oparcie jest w powietrzu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
Rzeczywiście potem postaram się naprawić, ale dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Nie ma sprawy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
Wszystko działa i jest sprawne, troszkę farba schodzi ale jest dobrze , dziękuje jescze raz wysyłka też szybka +
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suwnica/hak maszyna Marbo MP-U015(na lozyskach liniowych) pytanie

Następny temat

Wyciag

WHEY premium