SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka składana z modlitewnikiem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6298
Wszystko już dotarło. Tak to wygląda. Obciążenie bardzo fajne. Do gryfu 30mm pasuje idealnie. Delikatny luz (otwory nie są idealne, ale nie ma czego się czepiać). Ławka też bardzo poręczna. Nie wiem o co chodziło ludziom w necie jak pisali, że składali ławkę kilka godzin. Pewnie z meblami z ikei też sobie nie radzą :) Stojaki też spoko.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
no to pozostalo teraz trenowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6298
A i deska do przysiadów :) Niestety mam za słabą mobilność w stawach skokowych przez kilka skręceń podczas gry w siatkówkę, ale pracuję nad tym doginaniem kolana do ściany. Wszystko dotarło tydzień temu więc pierwszy tydzień treningu za mną. Szlifuję technikę przysiadu, MC, wyciskania i wiosłowania. Największy problem mam z MC chyba przez tą mobilność stawu skokowego bo nie mogę zejść do sztangi z idealnie prostymi plecami. Na końcu "skłonu", jak już łapię się za sztangę, w części lędźwiowej tułów mi się ugina
https://drive.google.com/file/d/1v-Yvau4AJVjnIiR1EMSdLMRiiv2IVRLO/view?usp=sharing
a tak to mniej więcej wygląda

Co jeszcze zauważyłem, że głowa cały czas jest w jednej pozycji, a powinna być przedłużeniem kręgosłupa. Nad tym też już pracuję.



Zmieniony przez - tgrzebien w dniu 2018-11-06 11:54:40

Zmieniony przez - tgrzebien w dniu 2018-11-06 11:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
musisz mocno popracowac nad biodrami, bo masz poglebiona lordoze w odcinku ledzwiowym i to dosc zauwazalnie, sta beda braly sie wszelki problemy z plecami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6298
Ale zastosować jakieś specjalne ćwiczenia czy po prostu starać się trzymać tyłek bardziej do przodu przez napinanie pośladów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Te specjalne ćwiczenia to moze Ci pokazać ewentualnie fizjo po uprzedniej konsultacji.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Plan treningowy 4 dniowy na masę dla ektomorfika- pytanie.

WHEY premium