SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka do wyciskania PL6

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2969

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Wasze Recenzje.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
witam

przedmiotem recenzji jest ławka do wyciskania PL6 firmy Kelton. Posiadam ja od około półtora roku i jestem z niej bardzo zadowolony. Ławka tej firmy jest elementem wyposażenia mojej siłowni która znajduje się w Zakopanem.

Pierwsze wrażenie robi sam jej widok. Ławka jest solidnie wykonana i pospawana (grube profile, mocna konstrukcja). Mimo "wizualnego ogromu" wcale nie zajmuje dużo miejsca. Komfort podczas treningu zapewnia gruba i wygodna tapicerka. Zamieszczone z boku podpory pozwalają na trening bez obawy o to że przygniecie nas sztanga gdy nie będziemy mieli siły jej wycisnąć. Dodatkowym plusem jej podest dla osoby asekurującej, która także ma zapewnioną dobrą pozycje do pomocy. Kolejne praktyczne rozwiązanie to rolki na których leży sztanga. Możemy bez wysiłku przesuwać po nich sztangę na boki w celu ustawienia sobie jej w centralnej pozycji. Jeżeli natomiast wysokość stojaków nam nie odpowiada też nie jest to problemem ponieważ ławka wyposażona jest w dwa "dźwigi" umożliwiające regulacje wysokości stojaków bez konieczności ściągania obciążenia lub angażowania kilku osób do pomocy. Oprócz standardowego wyciskania sztangi na tej ławce można wykonać wiele innych ćwiczeń.
Czerń konstrukcji oraz czerwień tapicerki pasują do reszty mojego wyposażenia więc uznaje to za kolejny plus.

Plusy:
-cena: uwazam ze sprzet takiej klasy jest wart swojej ceny
-funkcjonalność
-stabilność
-bezpieczeństwo
-profesjonalne wykonanie

Minusy:
-minusem jest brak minusów ;)

Podsumowując jezeli chcesz wejsc w posiadanie dobrej lawki do wyciskania śmiało możesz zainwestować w firme Kelton i sprzet o symbolu PL6.
napewno nie pożałujesz swojej decyzji a zakupiony sprzęt będzie służył Ci przez lata.

pozdrawiam i zachecam do zakupu :)




Zmieniony przez - 19raV86 w dniu 2012-09-15 00:02:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
w domowej siłowni to masz czy dla ludzi posiadających karnet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
dla ludzi posiadajacych karnet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Witaj 19raV86

Dziękujemy serdecznie za napisanie tak bardzo pochlebnej recenzji ławki PL6, cieszymy się bardzo że ławka spełnia Pana oczekiwania, a także klientów.
Życzymy dużej ilości klientów i zachęcamy do ponownych zakupów w naszej firmie.

Pozdrawiamy
Ekipa Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Atlas połamane kółka, problemy z linkami...

Następny temat

stojaki do przysiadow

WHEY premium