SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia na pośladki, cellulit

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Witam ;) Jestem tu pierwszy raz więc może były podobne tematy, ale myśle, że każdy ma indywidualny 'problem' ;)
Jestem bardzo szczupłą osobą i mam małą, dość płaską pupę. Chciałabym ćwiczyć, żeby to zmienić, ale się na tym kompletnie nie znam ;) Do tego ostatnio zauważyłam mały cellulit na pośladkach i udach.
Moglibyście podpowiedzieć mi jakie ćwiczenia mam robić i jak często aby powiększyć, unieść i ujędrnić pupę a do tego zlikwiodwać cellulit? Nie szkodzi, jeśli ćwiczenia będą wpływały także na mieśnie ud ;)
pozdrawiam, Michalina
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
znam 2 dobre cwiczenia:
kladziesz sie na brzuchu uginasz nogi w kolanach i jakas osoba trzyma cie za piety, a ty ciagniesz nogi w swoja strone tak max 5 sec po 15 razy.
siadasz na poczatku w siadzie prostym, nastepnie uginasz jedna noge i dajesz ja za noge prosta przyciagasz kolano do klatki piersiowej i pracuje ci posladek i tak samo robisz na druga noge.
Troche trudno jest pisac jak wygladaja cwiczenia, robie to po raz pierwszy wiec wybacz. :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 85 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 711
przysiady!
jak dla mnie najlepsze
z obciążeniem, jeśli nie dajesz rady, to bez na początek
i wykroki (podobnie, ja robię z obciążeniem)

zajrzyj do Atlasu Ćwiczeń i poczytaj jakie są ćwiczenia, coś dla siebie wybierzesz na pewno

jest taki gotowy zestaw ćwiczeń Tamilee Webb "chcę mieć takie pośladki" - na początek niezły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening- bardzo proszę o pomoc!!!

Następny temat

siad płotkarski

nutloveb