SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na biodra , uda i pośladki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Hej :)

Mogłabym prości o jakieś ćwiczenia na biodra uda i pośladki
Chodzi mi o ćwiczenia wyszczuplające i wysmuklające jestem dziewczyna i nie chce mieć nóg jak Pudzian
Mam jeszcze pytanie nie stosuje żadnej diety odchudzającej i zastanawiam się czy mogę schudnąć tylko z dolnych partii ciała bez diety ( mam niedowagę ale nie lubię moich nóg i bioder) ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
o co chodzi z tym O k***a ? przecież nie napisałam żadnego przekleństwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Z mojej strony to jak masz niedowagę to ja bym się najpierw zabrał za dietę dopiero jak unormujesz swój organizm to zabieraj się za trening. Bilans kaloryczny przy treningu jest bardzo ważny a jeżeli masz niedowagę to jeszcze gorzej - wykończysz organizm jak dodatkowo będziesz zasuwać z ćwiczeniami.

Dlatego odsyłam Cię do tego tematu - poczytaj, zjedz a potem wróć tutaj to pomyślimy o treningu .

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Zmieniony przez - Shinji77 w dniu 2010-01-21 23:14:09

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
O niee dzięki :) nie chce przytyć ,a po za tym nie odchudzam się mam niedowagę tak po prostu nie mogę przytyć może to genetyczne :)
Mam taka budowę ciała ,ze jak już gdzieś się odłoży trochę tłuszczu to na biodrach i udach :/to jak będą jakieś ćwiczenia bo niby tyle tego w internecie ale boje się ,ze od tych ćwiczeń rozbudują mi się mięśnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu na masę. POMOCY

Następny temat

plan treningowy dla 9-cio latka. Z samymi pompkami i przysiadami

WHEY premium