SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 14 lat Na forum 150 dni Przeczytanych tematów 26
Witam. Bez zbędnego owijania w bawełnę przechodzę do tematu. Mam 14 lat, ważę 83kg (wzrost 185). Chciałbym te kilogramy zrzucić powiedzmy do 75kg. W domu bazuje na brzuszkach (100/200 dziennie), hantlach (szczerze to nie wiem ile mają kg) i na pompkach (bez określonej liczby dziennie). Podczas ćwiczeń, jak wspominałem chce zrzucić wagę do 75 kg, chce także wyrobić sobie brzuch i klatę. Jakieś wskazówki? Co mogę do tego dodać? Podkreślę, że powoli zaczynam uczęszczać na boks. Proszę o normalne odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1124 Napisanych postów 28933 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 258250
Możesz zacząć od 10 wskazówek żywieniowych. To jeden z tematów w spisie treści. Wskazówka co do diety, czyli jak się odżywiać.
Co do treningu, co znaczy zaczynasz chodzić na boks? Już trenujesz czy dopiero oglądasz walki bokserskie w necie?
Machanie po sto brzuszków czy xx pompek nie przyniesie efektów w postaci zrzucenia sadełka. Do tego potrzeba całościowego treningu, ot choćby jednego z tych w spisie treści

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 14 lat Na forum 150 dni Przeczytanych tematów 26
Boks dopiero zaczynam. Co do tych ćwiczeń, możesz linka podrzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1124 Napisanych postów 28933 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 258250
https://www.sfd.pl/SPIS_TREŚCI-t359765.html 
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9707 Napisanych postów 114638 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1371025
Podstawa odzywianie, co do treningu musisz sobie ułożyć konkreatny trening, żeby wiedziec co masz robić a nie bez celu robienie pompek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW Dla początkującego