SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia przy rozstepie mięsni brzucha?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 748
Jak w temacie.
Które ćwiczenia służą przy rozstępie mięśni brzucha, a które nie?W znaczeniu takie które pogłębiają problem , a które są bezpieczne.



Zmieniony przez - mejson97 w dniu 2017-04-05 15:13:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak nie masz żadnych objawów i wygląda to ok , to duże prawdopodobieństwo że nie ma co się tym specjalnie przejmować i u wiele osób przy badaniach okazałoby się że wynik jest trochę inny z racji związanych różnic osobniczych. Jeśli Cie to niepokoi to wówczas dobrze byłoby sprawdzić podczas badania funkcjonalnego u terapeuty czy rzeczywiście trzeba nad czymś popracować czy wszystko jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Masz na myśli rozejście kresy białej ? Daj zdjęcie w czym jest problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 748
To zostało napisane w adnotacji na usg: "Rozstęp mm prostych w nadbrzuszu do ok 14 mm, podczas tłoczni brzusznej bez widocznego uwypuklenia kresy białej, przepukliny nie widać. Pępek-niewielki rozstęp mm prostych na tym poziomie ok 8mm, pod blizną obszar tkanki tłuszczowej wielk ok 6x8mm, nie widać jej łączności z jamą otrzewnej, nie widać zmiany objętości przy tłoczni brzusznej."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Po czym tam blizna , opisz dokładniej w czym rzecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 748
No w sumie nwm, po czym :D Wyszła mi kiedyś taka lekka gucia w pępku ale się schowała. Spanikowałem, ze to przepuklina. Tepa lekarka z ośrodka też nie pomogła. Pani chirurg wysłała na USG i o to sa efekty. Chirurg stwierdziła, że to tłuszczyk wyskoczył. I w sumie tyle mi pomogli... A inny chirurg się nie czuje na siłach by powiedzieć co, to jest i jak ćwiczyć. Ja mam wrażenie, że ten tłuszczyk, to tłuszczak bo dalej go czuje i moge go przesuwać, ale nie boli mnie nic a nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Może więc warto skonsultować się jeszcze z innym lekarzem tak żeby móc postawić diagnozę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 748
Też tak uważam, ale brak czasu i ciężko znaleźć specjalistów, którzy zasługują na, to miano. A ty na co stawiasz z tą blizną? Może mieć na to wpływ fakt, że jestem wcześniakiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Blizny tak same z siebie nie powstają , to na pewno blizna czy zrost? Wklej jak możesz opis badania USG. To że wcześniak nie ma na to wpływu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 748
Już wstawiam





Zmieniony przez - mejson97 w dniu 2017-04-06 20:21:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Jakieś dolegliwości miałeś że zostało wykonane badanie USG ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 748
Tak jak wspomniałem obawiałem się że mam przepuklinę pępkową i chciałem się wreszcie przebadać. Wszyscy naciskali to poszedłem do lekarza z tym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczerwienienia wokół pach

Następny temat

PROBLEM Z KLATKA PIERSIOWA

WHEY premium