SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia i pływanie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej,

1. Jakie ćwiczenia na mięśnie brzucha można wykonywać w domu? Mam ułożony fbw na hantlach i gumach oporowych ale nie wiem co wrzucić na brzuch

2. Czy pływanie może wspomóc kondycję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
Witaj

1. Jakie ćwiczenia na mięśnie brzucha można wykonywać w domu? Mam ułożony fbw na hantlach i gumach oporowych ale nie wiem co wrzucić na brzuch
witaj, co do treningu brzucha w domowych warunkach, zerknij na temat
Polecamy również: Ćwiczenia na brzuch w domu - trening mięsni brzucha bez sprzętu

masz tam do wyboru kilka fajnych cwiczen, ktore pozowla przetrenowac brzuch tak, jak nalezy.

2. Czy pływanie może wspomóc kondycję?
plywanie nalezy do jednych z lepszych metod budownaia kondycji fizycznej.
srodowisko wodne jest bardzo wymagajace dla organizmu pod katem jego wytrzymaloscio, jak i uczy nas odpowiendio oddychac, co przeklada sie na efetywniejszy wysilek tlenowy. Jak najbardziej mozesz korzystac z basenu w formie treningu cardio, czy jako element treningu interwalowego.
Co wiecej, basen jest rowniez dobrym pososbem na to, aby szybko pozbyc sie zalegajacego tluszczu, gdyż ciało dodatkowo w srodowisku wodnym bedzie mocno podkrecalo temperature, aby ogrzac pracujace cialo, ktore w wodzie szybciej oddaje energie.

polecam do przeczytania
https://www.sfd.pl/art/Trening/Pływanie_i_trening._Dlaczego_warto_zacząć_chodzić_na_basen_-a1293.html

Co do budowania wytrzymalosci miesniowej, fajnym dodatkiem jest bela-alanina

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie i odchudzanie. Jak poprawić wyniki?

Następny temat

Mięśnie brzucha

WHEY premium