SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko: mam plan aby od teraz do wiosny zrzucić ok 8-9 kg (teraz waże 59 przy wzroście 162 cm), chciałabym się dowiedzieć, czy mądre jest to jak teraz postępuje a mianowicie: jem 3 razy dziennie, nie jem słodyczy, nie pije kolorowych soków itd itp aczkolwiek moja dieta nie jest też do końca taka restrykcyjna, bo zjem jakąś bułke fitness białą czy np dodaje do czegoś sos ale już na jogurcie, wiadomo nie dam rady wymienić wszystkiego, chodzi mi o to, że mam zamiar stopniowo przestawiać się z jedzeniem i zaczęłam ćwiczyć na stepperze 30-40 min i taki trening odchudzający ale obecnie daje rade go wykonać do połowy, chce głównie się odchudzić, nie być 'przypakowaną' ale czy jest szansa, że nawet nie do końća przy dietetycznym jedzeniu ale ćwiczeniu regularnie osiągnę ten wymarzony efekt ? i w jakim czasie )) K.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
aby schudnac potrzebny jest ruch w postaci aerobow. Pozatym musisz zjadac ponizej swojego zapotrzebowania kalorycznego aby je obliczyc skorzystaj z kalkulatorow np na http://potreningu.pl/ Co do zywnosci to najlepiej pelnowartosciowe posilki z jak najmniej przetwozonej zywnosci. oczytaj a sie dowiesz. Zywosc typu fitnes zazwyczaj ma nie wiele wspolnego z "fit" masz tu pozyteczny link do rozpoczecia pierwszej redukcji https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
słuchaj masz totalnie nie takie wyobrażenie o jedzeniu, ćwiczeniach i całym procesie chudnięcia. Po 1 nie ma cwiczen odchudzajacych, chudniesz majac deficyt czyli po prostu jesz mniej niz potrzebuje Twoj organizm, ale nie mozesz jesc duzo za malo bo mowiac w DUZYM uproszczeniu nic z tego nie bedzie a moze tylko pogorszyc sprawe. Nie musisz miec restrykcyjnej diety, a nawet dla samego chudniecia a nie bycia sportowcem z piekna sylwetka zalecam diete IIFYM, poniewaz moga ja stosowac zwykli ludzie chcacy poprawic tylko wyglad. Najlepiej dla Ciebie byloby nauczyc sie liczyc kalorie ale nie musisz tego robic, poniewaz na wyczucie tez da sie chudnac, nie liczac kalori faktycznie dobrze jest zmienic diete na bardziej zdrowa z lekkimi wyskokami w ramach rozsadku. Co do treningu nie rob 30-40min zaczynaj od 20min. i nie codziennie tylko 2 razy w tygodniu, kontroluj wage niech schodzi 0,2kg do 0,7kg maksymalnie! jak waga staje wtedy dodaj po 10min aerobow, lub odejmij ODROBINE z jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
wszystko rob powoli, bo jak cos zrobisz od razu, pozniej moze trafic Cie ten znany efekt jojo. I pamietaj ze jako kobieta w "gorsze dni" waga moze skakac i nie przejmuj sie tym bo to tylko woda ktora sie ustabilizuje po tym okresie. I nie boj sie dobrych tluszczy typu orzechy czy tluste miesa, bo Wasz organizm bardziej potrzebuje tych tluszczy niz nasz (facetow) jesli chodzi o hormony. A co do treningu silowego to proponuje Ci posluchac Pani Szostak ona wlasnie tlumaczy ze nie urosniesz tak jak facet a nawet powiem wiecej polepszysz wyglad, zaokraglisz TE miejsca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lżejsze treningi, a utrata mięśni.

Następny temat

zapalenie zatok

WHEY premium