SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[TEST] - RE LOADER - dyziu95

temat działu:

Testy i Recenzje

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
krokiety bym zjadł. nie powiem że nie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Były na promocji w biedrze, także się skusiłem. W smaku obłęd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711


DZIEŃ 13 - 26.11.2014

TEST RE LOADER
Porcja 20g spożyta po spinning'u:

Na zajęciach miałem 45-minutowy spinning. Dostaliśmy masakryczny wycisk, a wraz po nim myślałem tylko i wyłącznie o porcji RE LOADERA. Jak mnie już "post exercise" przyzwyczaił do mega regenerującego działania, tak dzisiaj Beta Alanina mnie rozrywała. W porcji mamy 1250mg, a działa jakbym wziął 4x tyle. Zawsze po wzięciu idę pod gorący prysznic - może ciepła woda potęguje działanie BA.




DT: 26.11.2014

TRENING:
TANIEC - 40 minut
Polonez, polka, i inne - bardziej żywe.

SPINNING - 45 minut
45 minut ostrej walki. To co lubię!

SUPLEMENTACJA DODATKOWA:
- UNS RE LOADER - 20g
- Omega3 - 1 kapsułka
- Lecytyna - 1 kapsułka
- BCAA - 4 tabletki
- Białko - 50g
- Witaminy - 1 kapsułka minerałów

DIETA:
1. 60g płatków owsianych + 60g mąki żytniej pełnoziarnistej + 2 jaja + 100g serka waniliowego + kawka.
2. 100g mąki żytniej pełnoziarnistej + 1 jajko + 150g piersi z kurczaka + odrobina jogurtu. (foto)
3. 100g kaszy jaglanej + jabłko.
4. 500ml mleka + 50g białka serwatkowego.
5. 100g chleba żytniego + 20g masła + 2 plasterki sera żółtego + 200g serka wiejskiego + 100g groszku + zielona herbatka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711


DZIEŃ 14 - 27.11.2014

TEST RE LOADER
Porcja 20g spożyta po pływaniu:

Dziś kolejny wyczerpujący trening pływacki, który został podsumowany owym suplementem. Z co raz to dłuższym stosowaniem, regeneracja oraz powrót witalny do okresu sprzed treningu jest bardzo widoczny oraz wyczuwalny. Bardzo podoba mi się ten suplement - ma wszystko co należy uzupełnić po treningu. Dziś nie było prysznicu po wzięciu porcji - a Beta Alanina jak szalała tak szaleje!




DT: 27.11.2014

TRENING:
PŁYWANIE - 40 minut
Doskonalenie kraula na grzbiecie + starty + nawroty. CZAD!

KALINESTYKA - 37 minut - 3 obwody:
- podciąganie nachwytem 11/10/9
- wykroki z podniesieniem kolana do brzucha 12/11/10
- pompki na poręczach 13/14/13
- unoszenie nóg na poręczach 20/20/15
- prostowniki (urządzenie w parku) 20/20/20
- wyciskanie na barki (urządzenie w parku) 14/13/12

SUPLEMENTACJA DODATKOWA:
- UNS RE LOADER - 20g
- Omega3 - 1 kapsułka
- Lecytyna - 1 kapsułka
- BCAA - 4 tabletki
- Pre Workout - 5g
- Białko - 30g
- Witaminy - 1 kapsułka witamin

DIETA:
Dietka 100% clean. Nie chodzi jakoś za mną ostatnio nic śmieciowego, dobre białko i dobrze urozmaicona dieta bardzo mi odpowiada.
Niżej placuszek z rana.

Jutro zjeżdżam do domu na weekend, także tym samym udaję się do CityCenter. Jest tam fajne stoisko "Olimp" ze zdrową żywnością, gdzie nabieramy sobie sami jedzonko na tacę - 3,29zł/100g.
Studenci mają -30%, a ja jutro (z tego względu że będzie to mój 5-ty zakup) mam -50%! Biorę ze sobą 25zł, będę miał jedzenie za 50zł, także szykujcie się na mega foto jutro/pojutrze!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Placuch na wypasie
Mowisz beta szaleje? swedzi? na mnie tak działało jak sypłam za duzo, ale potem nawet mi sie to podobalo

Jutro sobie pojesz! smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
I tak to Twoje placuchy podbijają to forum.
Właśnie to jest najdziwniejsze, że jest w porcji tylko 1250mg BA, a działa jakbym 3-4g wziął. I jest za każdym razem, gdy biorę po treningu. Czymś ta BA jest pewnie nafaszerowana.
Już czekam na to spotkanie z wielkim talerzem przyjemności!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to bym wolała podbijac forum formą a że nie to robie placki
Nie dziwię się, że się cieszysz! smacznego i pojedz ile wlezie - liczę na foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711


DZIEŃ 15 - 28.11.2014

TEST RE LOADER
Chodź dużo sobie dziś pochodziłem (12km), to nie zdecydowałem się na LOADER'a. Jutro/pojutrze na pewno wpadnie


DT: 28.11.2014

TRENING:
CHODZENIE - 12km
Zrobiłem sobie spacerek do szkoły w ramach obserwacji dzieci podczas ich zajęć. W obie strony + na pkp razem 12km.

SUPLEMENTACJA DODATKOWA:
- Lecytyna - 1 kapsułka
- BCAA - 4 tabletki
- Witaminy - 1 kapsułka minerałów

DIETA:
Obiecany obiad - to była istna białkowa uczta!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711


DZIEŃ 16 - 29.11.2014

TEST RE LOADER
Porcja 20g spożyta po bieganiu:
Świetny suplement i tyle w temacie. Czuję, że ten suplement będzie u mnie gościł częściej - dłuuuuugo po teście. Jestem świetnie zregenerowany i witalny, nie czuję się zmęczony, znużony itp. Naprawdę polecam wszystkim ten produkt - nie trzeba długo czekać na odczuwalne rezultaty.


DT: 29.11.2014

TRENING:
BIEGANIE - 10,5km - 55 minut
Bieganie w domowych, leśnych terenach..



SUPLEMENTACJA DODATKOWA:
- UNS RE LOADER - 20g
- Lecytyna - 1 kapsułka
- BCAA - 4 tabletki
- Białko - 15g
- Witaminy - 1 kapsułka witamin

DIETA:
Do południa zdrowo, placek owsiany, owoce, białko. Później.. z okazji andrzejek impreza domowa, oprócz tego co na zdjęciach kiełbaski, sałatki, mięso, i inne smaczne potrawy.
Kremowy torcik mojej babci..


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takiego torcika to bym sobie nie odmowila powiem Ci ze szalejesz... wczoraj... dzis
Tez jak bede kiedy przy lepszych funduszach skuszę się na tego reloadera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNS Mass Shocker - Video test i recenzja

Następny temat

[TEST] UNS RE LOADER by turbo_01

WHEY premium