SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAMA] A ja co dzień, dziś od rana pije pepsi do śniadania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ilości jaki na mostek dajesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
deca 250 c7d+ hg 4 iu cd + cypio 250 c5d+ clen obecnie 80 cd ?

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
przypominam ze jestem po wypadku na regeneracje barku mam dece + gh

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
libido ci siadlo?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
jeszcze nie ale chcę cos mieć pod reką nie wiem jak to bedzie za tydzien jak sie zacznie wkręcać deca z gh

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to cabaser zakup,ale raczej nie będzie potrzebny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
w marcu dochodzi cypio 250 + na trena jeszcze planuje wskoczyc koniec marca+ t3 + oxa - co myślisz o tym

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
co tam z barkiem? kiedy wypadek byl??

ja od wakacji sie mecze, po tym jak spadlem na plecy/bark/leb z 2m na dechy, na imprezie heheh
no i odkad dalem testo, jest powoli co raz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
pół roku temu leciałem 535 i 2 klientów nagle się zatrzymało na ekspresowej nic nie oznakowali ja jechalem za kolesiem ten w ostatniej chwili zauwazyl ze stoja i zjechal na prawy pas ja zdązyłem tylko zchamowac i odbic na prawo...ja osoboscie tego nie pamietam ale tak mi ten koles co zdazyl zjechac powiedzial i dajel pamietam jak wyłaziłem drzwiami pasazera i wpadlem do rowu...prawie krzyza mi stawiali rów zrobił większa robote niz zderzenie z autami

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
w barku mialem zlamanie ktorego nie bylo na rentgenie widac i tak 2 miechu laziłem od lekarza do lekarza zanim sam sobie nie zalatwilem tomografu barku i wyszlo ze 2 miechy się meczylem z zlamanym barkiem ale zroslo się dobrze ...ale ci lekarze jak do nich chodzilem ze mnie nap*****la spac nie moge lykam kilka ketonali dziennie ---pan symuluje....

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wino jak ulozyc pierwszy cykl

Następny temat

Clen 2on/2off, w przerwie

WHEY premium