SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Podkoszulki STOPROCENT - zaproponuj cenę!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ej, tylko masz świadomość że to są t-shirty hip-hopowe (full rękaw, luz i długość)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nie wiem co to znaczy ? hip-hopowe ? koszulka jak koszulka zakładam noszę , byle były dobre a nie wyszły na ramiączka mi

nie należę do ludzi którzy na takie sprawy zwracają uwagę , nie mam to i do ciuchlandu wlatuje kupuje piorę i lecę dalej a co ja mam 15 lat ?

Jak mówisz że XL by były dobre to OK kwestia czy chcesz taką wymianę zrobić i jak ty to widzisz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Na ramiączka nie ma szans

Czekaj, łap rozmiarówke:
Długość całkowita: 82cm
Długość rękawa od pachy: 47cm
Szerokość: 124cm

Jak widzisz rozmiarówka nie dla chłopców z Mens Health'a, ale rozumiem Cię doskonale też dryblas jestem i kupić coś dobrego to problem przy tych dziecinnych rozmiarach

Wolałbym jednak kase, bo znów się męczyć ze sprzedażą to już mi sie nie widzi. Suple też mi nie potrzebne.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-07-21 12:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
powinny być dobre

to jak ja mam 2 produkty które ci wyżej wymieniłem = albo skonsumujesz ( ja nie mogę bo miałem wypadek więc lipa ) albo sprzedaż myślę że bez problemu się rzucą na suple .

jakiś tam koszt wysyłki by mnie wyszedł ( nie wiem ) ile . ( pewnie 10 coś koło tego )

Ty chcesz 70 + 5 za wysyłkę .

słucham jeśli cie interesuję moja propozycja ( jak ty to widzisz )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No dobra, ale widzisz ja chce 70 na "czysto", a suple warte 60, i tak je sprzedaje na granicy opłacalności. Dodatkowe dolicz kolejne tygodnie "załatwiania". Może Ty sprzedaj, i po prostu zapłacisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Przecież ci napisałem że bym ci kilka groszy dorzucił ( pewnie 10 zł ) ja po prostu bym więcej zapłacił za przesyłkę ty 5 ja 10 , a 10 bym ci na konto przelał .

ja ci dałem propozycję chcesz lub nie i TYLE . twój wybór .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie, dzięki Nie mam konta

Remik bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie, jak zobaczyłem rozmiarówke to stwierdzam że też bym się utopił

ale jak zrobicie deal'a to bcaa moge wziać od któregoś z was na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja sie moge wymienić tylko czy Tomek dalej reflektuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
A idz z tobą poczekaj bo sprzedałem , czekam na potwierdzenie wpłaty na konto od użytkownika , wtedy ewentualnie kupie je od ciebie do czegoś tam by się przydały , a jeżeli użytkownik ( zakręcony ) będziemy rozmawiać .

przecież ci pisałem że suple szybciej sprzedasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] kupie Cell Pumpa

Następny temat

[S] Zegarek Gino Rossi Nowy

WHEY premium