SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Perfumy Lacoste Giorgio Armani

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
Paco Rabanne została ostatnia sztuka!

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5987
Paco Rabanne bym kupił jak masz, a 212 Vip Men masz może :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10117
paco rabene w takim opakowaniu na allegro po 17 zł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
Swietnie to sobie go kup :) U mnie wszystkie sprzedane, pozdro. Jak możesz to podaj link to kupię zapas bo można ładnie zarobić jak 17 zł.

Zmieniony przez - piastoholik w dniu 2014-04-17 22:24:49

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Cos masz albo kiedy jeszcze sie cos trafi? Pzdr

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
Witam, zostało tylko pudelko Versace Eros. Dostawę będę mial moze pod koniec przyszlego tygodnia.

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Osoby ktore to kupowały to chyba ich pierwsze ,,oryginalne" perfumy jeżeli pisza że wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4054
Zacznijmy od tego że to nie są oryginalne perfumy :D zapach może i trzyma długo ale dla kogoś kto miał oryginał to na pewno zauważy różnicę w 100% przykładowo mam CK-EUPHORIA PR-1MILLION itd... wszystko w oryginale i chciałem zobaczyć różnicę,kolega załatwił te dobre podróbki i zapach się różni to raz,dwa kolor wody np. w CK-EUPHORIA jest inny i tak jak pisałem wcześniej dla kogoś kto się na tym zna zauważy różnicę,mimo wszystko powodzenia w sprzedaży pod... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
ori to zawsze bedzie ori nie ma co gadac :)

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
A co Ty myślisz, że w POlsce to są oryginałki? ;p Jeśli chodzi o Paco to nie ma różnicy w zapachu, szwagier ma kupionego w POlsce. Ja uważam iż mimo, że nie są z POlski to są naprawdę dobrej jakości za niewielką cenę :) Pozdrawiam


PS. Pod koniec tygodnia ma dojść dostawa dla zainteresowanych (nie wiem jakie dokładnie) :)

Zmieniony przez - piastoholik w dniu 2014-04-21 13:54:14

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Komplet uchwytów do wyciągu

Następny temat

[K] Rashguard - długi rękaw - rozmiar M

WHEY premium