SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] MINI BAZAR! Suple,google,ciuchy,bizuteria,zegarki!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2410
cisza. Czekam do piatku, pozniej zgłosze gdzie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
Brk jeszcze masz szanse odkrecic sprawe. Numer tel co podales jest falszywy. Adres w banku ustalilem na inny
Wiec lepiej sie idezwij

Ktos tam pytal o plecak. Doszlo to do skutku? Ktos mial z nim kontakt?
Piszcie jakby co pw.


Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2015-08-20 09:34:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 205
Skoncz p******ic gosciu taki farmazon,dane do konta sa moje i konto tak samo. Wiec ktos Cie w h**a robi a nie ja! Na kiedy umawialismy sie z wysylka? wiec skoncz te p******enia tutaj,bo juz zaczynasz mnie draznic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
Nie pisalem ze jestes oszust przeciez
kontakt wrocil wiec czekamy na wysylke
A jak dojdzie paka to tez opisze wiec bez spiny


Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2015-08-20 10:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2410
brk81230
Skoncz p******ic gosciu taki farmazon,dane do konta sa moje i konto tak samo. Wiec ktos Cie w h**a robi a nie ja! Na kiedy umawialismy sie z wysylka? wiec skoncz te p******enia tutaj,bo juz zaczynasz mnie draznic!

a moj przelew ? Umawialismy sie chyba ze odsyłąsz pieniadze a teraz ani widu ani slychu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
dodam, ze aministracja sfd bacznie przyglada sie tematowi, wiec mamy nadzieje, ze wszelkie transakcje dojda do skutku, a osoby ktore wplacily pieniadze, a z przyczyn "przelicytowania" oferty towaru nie otrzymaja, doczekaja sie zwrotu pieniedzy na konto.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
Narazie cisza. Miala byc wysylka wczoraj popoludniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15423
Bardzo tani ten zegarek, nowy oryginalny w sklepie 800zł a kolega za 170 sprzedaje :o
Zza oceanu.. Alliexpress?


Zmieniony przez - tobiasz92 w dniu 2015-08-21 08:02:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2410
moze byc i z kazachstanu, wazne ze leci w kulki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
Niestety jak wyzej. Zero kontaktu. Prosze pana moderatora o pomoc przed policja jeszcze bo nie popuszcze. Dane mam poprawne zweryfikowane w banku. To chetnie udostepnie z cala odpowiedzialniscia za to grozaca ktorej mam swiadomosc


Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2015-08-22 09:55:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Stojaki HES

Następny temat

[S] Sprzedam tabletki Dynamic Thermocore

WHEY premium