SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Kreatyne i Stack Kreatynowy

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
Proszę o cierpliwość, paczka została wysłana. Powinna dojść na dniach. Nie bądź taki narwany :)

Kreatyna z olimpu - nadal aktualne !!1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Narwany ?

Paczka niby wyslana w poniedzialek listem poleconym priorytetowym , mimo to do dzis dnia nie dotarla . Potiwerdzenia nie mozesz znalesc bo "swistak je zawinął w sreberko .."

Jak dla mnie wszytko jasne, dobrze ze bylo to tylko 35zl ..




Zmieniony przez - Dan w dniu 2012-03-25 17:07:15
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
Sprawa wyjaśniona ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
Sprawa od początku jest jasna, Pan Dan jest strasznie nie cierpliwy i chciałby mieć paczkę najlepiej w ten sam dzień po wpłacie pieniędzy.
Kreatyna cały czas aktualna !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
No co za ku*** lamus . Dalej utrzymujesz ze paczke wyslales ? To dziwne bo ja jej do dzis dnia nie dostalem .



Zmieniony przez - Dan w dniu 2012-03-26 20:33:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
Przez całą transakcje z Tobą jest kontakt tak nie miły, że to nie porozumienie. Nie dosyć , ze poszedłem na ręke w każdej kwesti to jeszcze masz do mnie problemy i mnie od lamusa wyzywasz. Paczka została wysłana i czekaj na nią idioto.

Nie zaśmiecaj mi tematu swoimi żalami, dziecko z kompleksami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Synku jezeli ktos wysyla paczke to ma tez tak zwane potwierdzenie nadania , wklej je tutaj .

Poszedles mi na reke , chyba tym ze wystawiles aukcje na nie swoim koncie na allegro . Zaj**i*** pojscie na reke .

Jestes tak ograniczony ze nie dociera do Ciebie ze 7 dni nie idzie ZADEN polecony i ze ja tej paczki nie mam ? Skoro ja wyslales tu rusz dupe i zrob jakis krok zeby wyjasnic sprawe a nie czestujesz mnie jakimis slabymi tekstami typu " Jak znajde to wysle "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
Moja wina, że paczka nie doszła przez Poczte polską. No brawo jasiu. już powiedziałem, burdel sobie możesz robić u siebie pod blokiem lub w chacie nie u mnie pod tematem.
Nie gadaj z Dziecmi którzy mają jakiekolwiek kompleksy. peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2789
"Dan", odwiedź najbliższą pocztę i sprawdź czy tam nic nie leży.

"Tylko przed Bogiem padnę na kolana"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Wyprzedaż,markowe ciuchy

Następny temat

Koszulka EVERLAST/Spodnie Versace/ Dysk Twardy 80gb

WHEY premium