SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] KELTON ŁAWKA PŁASKA PROFESJONALNA, GRYFY I OBCIĄŻENIA OLIMPIJSKIE

temat działu:

Targowisko

Ilość wyświetleń tematu: 6174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2295 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11994
ello wiec dogadamy sie czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2959
Wiesz ja obniżylem cenę, żebyśmy się dogadali najpierw 670, później 650, 630 tyle za ile chciałes kupić, a Ty ciągle w dół schodzisz. Więc moja ostatnia propozycja była 600pln i poniżej tego nie zejdę. Jeśli jesteś zainteresowany tym sprzętem to Ci go za tyle sprzedam, bo Ci tak wcześniej napisałem. Decyzja po Twojej stronie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2295 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11994
no ok jak coś to w weekend sie zgadamy tylko co do ławki to nie wiem czy wezmę ją na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2959
daj znac kiedy wpadasz po gryf, lawke i obciazenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2295 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11994
w poniedziałek kolego ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2959
pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2959
V-maxxx daj mi znac o ktroej wpadasz jutro po sprzet. Jezeli Ci pasuje to moze byv nawet z rana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2295 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11994
sorki jednak nie biorę coś mi wypadło i nie dam rady teraz tego kupić jeszcze raz sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
witaj, ja moze bylbym chetny na gryf i obciazenie moze, dasz swoj kontakt gg?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2959
wyslij mi sms, numer masz do mnie na pierwszej stronie to podam Ci mail'a. GG nie uzywam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dresy skate [ wszystkie dobre firmy ] sprzedam

Następny temat

OLIMP PROVIT + SPRZĘCIK + GLUTAMINA

WHEY premium