SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Gryf lamany 2 male gryfiki i 76kg obciazenia

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4768
da . teraz musze siostre po poprosic zeby mi wystawila to na allegro bo sam nie posiadam konta :) i wkleje tu link

"Uznanie należy się człowiekowi, który jest na arenie; którego twarz naznaczona jest pyłem, potem i krwią; który odważnie dąży do celu; który myli się i wkrótce ponawia próbę; który w końcu zna triumf wielkiego osiągnięcia; i który jeśli nawet przegra, przynajmniej przegra dając z siebie wszystko, tak że jego miejsce nigdy nie będzie z tymi chłodnymi i tchórzliwymi duszami, które nie zaznały ni zwycięstwa ni porażki" -Theodore Roosevelt

Jesli pomoglem uraduj sogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
Sprawdź PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3472
To wyślij na pw, ale tak co mi nikt tego nie zwinie :)

NO PAIN. NO GAIN.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
Zwróć uwagę kto pisze -.-
Ja Ci to zwinę ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3472
Czemu?

NO PAIN. NO GAIN.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
Zależy mi na tym dużo bardziej, w sumie już od lutego na to czekam, poza tym oferuję więcej itd. ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4768
Oferta nadala aktualna cena za zestaw caly 650 zl sprzedaje tylko calosc i na odbior osobisty , moge sprzedac tez oddzielnie ale tylko w dwoch zestawach laweczka i modlitewnik za 250 i obciazenie z gryfami za 400zl

"Uznanie należy się człowiekowi, który jest na arenie; którego twarz naznaczona jest pyłem, potem i krwią; który odważnie dąży do celu; który myli się i wkrótce ponawia próbę; który w końcu zna triumf wielkiego osiągnięcia; i który jeśli nawet przegra, przynajmniej przegra dając z siebie wszystko, tak że jego miejsce nigdy nie będzie z tymi chłodnymi i tchórzliwymi duszami, które nie zaznały ni zwycięstwa ni porażki" -Theodore Roosevelt

Jesli pomoglem uraduj sogiem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] obciązenia / hante / gryfy

Następny temat

[K] Solidne stojaki pod sztangę - Śląsk, Oświęcim

forma lato