[Euro 2008] Grupa B

Ilość wyświetleń tematu: 15688

...
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Znaczy ja nie mówie, że się z Tobą nie zgodze ale gospodarzom pomagają ściany zawsze tak było. W Korei też tak było, gdzie każdy myślał, że będzie inaczej.

Ja tam mówie, że Szwajcaria sobie poradzi i wyjdzie, już na otwarciu w meczu inaugurującym wygra z naszymi sąsiadami

Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
Najbardziej optymistyczne to jest to ze wyjdziemy z grupy ale bądzmy troche pesymistami dzięki Chorwacji nie ma na Euro Anglii a to raczej nie przypadek prawda?? a Austria to gospodarz a gospodarzom ściany pomagają
...
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Po 15 minutach Chorwaci prowadzą z Austriakami 1-0. Strzelcem Luka Modroć po rzucie karnym w 4 minucie.

HALA MADRID !!!

...
Szacuny 3 Napisanych postów 3009 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18542
Ja mysle ze Polacy dzisiaj wygraja z Niemcami 2:1. Gole strzelą najpierw Smolarek , wyrówna Podolski , a gola na wage zwycieztwa strzeli Krzynówek.
...
No jest w meczu Austria-Chorwacja jak na razie 1-0 dla Chorwatów szkoda i to jeszcze na samym poczatku stracony gol z rzutu karnego.
Na początku jak Chorwaci grali to aż sie przestraszylem ze nasza reprezentacja nie bedzie miała szans ale,w koncówce pierwszej połowy
Austria stwarzała wiecej okazij i lepiej grała.
To uciekam na druga połowo Pozdro 4ALL
...
Należała się kartka dla Pogatetza za faul na Oliciu. Sędzia widać potraktował go po gospodarsku i się ulitował... Znowu mamy faworyzowanie gospodarza