SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Damian Półtorak

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam was serdecznie w związku z dręczącymi mnie kontuzjami postanowiłem cały ten obecny tydzień odpocząć .Dlatego nie ma wpisów nie ma zdjęć ,muszę naładować akumulatory i lekko się podleczyć puki czas i pora zawsze trzeba pamiętać ze zdrowie zawsze na miejscu pierwszym i nie należy lekceważyć najmniejszego urazu gdyż pózniej mogą wyjść z tego większe problemy niż nam się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Dziś niedziela dzień wolny od wielu obowiązków ,ale nie dla mnie Już od wczoraj miałem w głowie dzisiejszy trening obwodowy .Kiedy rano mój spokojny sen zaatakował budzik trzy ,razy przestawiałem drzemkę i WALCZYŁEM z samym sobą iść nie iść, jak widać dotarłem na miejsce zrealizowałem plan a to jak się teraz czuje jest bezcenne.Dlatego życzę każdemu z was takiej wewnętrznej motywacji do codziennej walki z samym SOBĄ!







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Dziś jeden z treningów który najbardziej lubię

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Nie ma to jak na ostro katować bary !!!
1.ściąganie linek na tylny akton barków 4x15
2.wyciskanie hantli siedząc 4x10
3.unoszenie hantli stojąc na przedni akton obręczy barkowej
4.unoszenie hantelek podchwytem na lekko podgiętych łokciach przed siebie 4x10
5.wznosy w opadzie tułowia na tył barków 4x10
A na koniec na podkręcenie apetytu 20 minut treningu aerobowego .



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Dzis mój sceniczny atut klacisko.Wszystko było by fajnie gdyby nie ból w górnej części klatki,co sprawia że ciężary są naprawdę śmieszne .Zawsze byłem przeciwny wizytom u lekarzy i tym podobnych tym razem chyba wyjścia nie będzie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Dzis na pełnym ogniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Nie było mnie chwilę ale nie ma to ze treningów nie ma ,dziś niedziela ale ze względów braku czasu na tygodniu dzis zebrałem sie na trening który wykonywałem na głęboką separację mięśniową.Plecy obolałe zgodnie z planem.
1.ściąganie wyciągu górnego do karku4#20
2.ściąganie wyciągu górnego wąskim chwytem do klatki4#15
3.ściąganie wyciągu dolnego do brzucha jednorącz 4#12
4.podciąganie hantli w opadzie tułowia 4#10
5.wiosłowanie siedząc na maszynie 8#20
Po dobrej silowce 40 minut aerobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam dawno mnie nie było,przerwa techniczna .Wracamy do gry baterie naładowane można działać dalej .Obecna forma ciekawa ale juz niebawem maly szok dla wszystkich ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
PONIEDZIAŁEK = 26 SERII

KLATKA = 12 SERII
Wyciskanie sztangi ławka płaska. 4S
Wyciskanie hantli skos ujemny. 4S
Przenoszenie hantla za głowę. 4S

TRICEPS = 10 SERII
Pompki na poręczach. 4S
Prostowanie przedramion na maszynie z linkami. 3S
Prostowanie przedramion w opadzie tułowia. 3S

BRZUCH = 4 SERIE
Unoszenie nóg w zwisie na stojaku. 2S
Spięcia na ławeczce skos dolny. 2S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
WTOREK = 27 SERII

PLECY = 14 SERII + 4 KAPTURY = 18 SERII
Podciąganie na drążku nachwytem do klatki. 4S
Ściąganie drążka wyciągu górnego za głowę. 4S
Przyciąganie klamer wyciągu dolnego. 3S
Wiosłowanie sztangielką. 3S
Szrugsy z hantlami. 4S

BICEPS = 9 SERII
Uginanie przedramion ze sztangą łamaną na modlitewniku. 5S
Uginanie przedramion z hantlami supinacja. 4S
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy plan (mezocykl) do oceny

Następny temat

regeneracja łydek

WHEY premium