SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Stozek - Możliwość pokazania się bez koszulki !

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4382

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

24

Masa ciała

94

Wzrost

175

Obwód klatki

110

Obwód ramienia

40

Obwód talii

94,5

Obwód uda

63

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

3 x siłownia, 2-3 aero

Cel

Redukcja jakościowa

Ograniczenia żywieniowe

brak

Stan zdrowia

ok

Zażywane leki

brak

Ograniczenia treningowe

brak

Przebyte urazy

zerwane więzadła

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

tak

Stosowane dotychczas diety

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
dziś poszło bieganko ;)
pogoda ciężka, wiatr w oczy, na 7 km wyłączyło mi prąd, bieg o 14 na czczo
ale zrobiłem życiówkę ;) na płaskim i w biegu ulicznym czuje że koło 52 min bym zszedł.
Dziś 54.02 min na 10 km,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Efekty:
Waga : 81,7 poprzednio było 83 start 90.4
Biceps: 39 poprzednio było 39,5 start 40
Pas: 82,5 poprzednio było 84 start 94.5


Idzie do przodu. Teraz dorzucam suple przed tre scorch+ thermo shape + jabłczan+beta alanina. Po treningu mono + bulk (50-60g). Na noc daa.
Po bieganiu bcaa bo uznałem , że przed siłowym czy po to mija się z celem.

Celem teraz jest utrzymanie wagi z lepszą definicją mięśnia. Coś w stylu recompu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Będziesz wklejał zrzuty z odżywiania w danym dniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Założenia diety : 3-4 posiłki w oknie 8 h.
1.Węgle 60 gram w postaci ryżu/makaronu + białko w formie mięsa 60 gram + warzywa po treningu
2.Pozostałe węgle ( max 30-40 gram ) + białko + tłuszcze w postaci jedzenia oraz orzechy/migdały
3. Pozostałe białka + tłuszcze. Głownie jajka/sery białe/mozzarella.

Bazuje na tym. Nie licze i nie ważę dokładnie produktów. Więc rozpiska mija się z celem ;)

Trzymam się zasad zdrowego odżywiania a nie latam z wagą i kalkulatorem. Wiem, że to nie jest dobre ale tak mi odpowiada a zawodowym kulturystą czy zawodnikiem nie będę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Jeszcze dodatkowo 60-70 gram bulka po treningu. czyli wyjdzie z 30g węgli i 30 g białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jakoś tak mało jedzenia mi wychodzi. Wygląda głodowo w każdym razie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Waga i pas i (niestety obwody) dalej lecą. Wymiary podane zostaną w środę. Choć widać mnie dużo mniej. I niby redukcja przebiega dość dobrze to trochę mnie to martwi, że mnie mniej. Ale lepiej wyciąć się niż mieć 20 % BF ;)

Jeszcze trochę się wytniemy/recompujemy i później wejdziemy na masę jakościową na cyklu ;)

Zaraz ruszam na wybieganie 13-14 km biegu w okolicach 5:30 na km ;)

suple: spalacze, jabłczan przed - po bcaa i bulk, później wędzone samemu mięsa. Wieczorem zjemy jakieś jaja i sery.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
""Bartek Mar biegał. Przebył 13.74 km w 1g:13m:47s.
Nowy rekord życiowy: 10 km w 51m:46s . O 2m:11s lepiej od poprzedniego. ""

Banan na twarzy ;) 10 km ponizej 52 min ;) Tym razem wylaczylem opcje audio i dopiero zobaczylem na koniec wynik. Bieglem aby przebyc trase bez cisniecia na wynik ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dietą.

Następny temat

[ART]4 powody przez które nie jesteś szczupły.

WHEY premium