SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART]Największe mity suplementacji by faftaq

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Kiedys chyba zrobie sobie z kumplami eksperyment. W 5 zapodamy sobie kreatyne, czesc znas bedzie brala na czczo lub ewentualnie z malym posilkiem(dektroza-male ilosci). Druga grupa bedzie dorzucala do posilkow. Zobaczymy jakei beda efekty?
No zyje, zyje. Mam pytanko jakie sa wtedy przysrosty od x do x King na sobie zauwazyles?

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-03-13 17:23:40

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ja juz takie testy mam za sobą. Z reszta nie tylko ja. Ale probuj. Wiedz jednak ze ludzie roznie reaguja na kreatyne, wiec najlepiej bedzie jesli przeprowadzisz ten sam test na sobie z dextro na czczo, i bez dextro z posilkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Oczywiste ja tez bede w wspanialej "5" he he.2 na pewno skompletuje do skladu :D.Wczesniej bralem mono: 5 g dziennie+dekstroza(tylko na czczo z rana) bylo to jakies z 5 lat temu. Byly wakacje, malo jadlem duzo pilem wody(czlowiek nie wielblad pic musi wode). Faktycznie "napecznialem woda", miesnie byly twarde, fajnie wyekesponowane (3kg i ok cm wskoczylo)

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115956
Maniek - nigdy nie zapisuję/zapisywałem wyników w kg.

po prostu działała. Wydolność na duuuży +.

to się czuje.

a ja czułem tak samo jak wtedy, gdy brałem na czczo.

faftaq - straszny zapierdziel mam.Do 7 kwietnia pierwszy rozdział pracy magisterskiej muszę oddać.

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2008-03-13 17:42:30

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
To walcz Odin. Ja mam kilka dni lagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Maniek - nigdy nie zapisuję/zapisywałem wyników w kg.

po prostu działała. Wydolność na duuuży +.

to się czuje.
Bardzo dziwne podejscie.Takie sztuczne podniesienie wydolnosci dla mnie nie ma senu. Wole ja podniesc poprzez ciezki,intensywny trening!! To na jakiej podstawie mozna oceniac suplementy. Na podstawie wydolnosci?? . Jeszcze ktos do tego tak podchodzi niech sie tu odezwie. Bede wtedy wiedziak jaka wage przykladac do opini, rad udzelanych przez te osoby.
Waga nie jest tak istotna(raczej dla wlasnej ciekawosci), ale zeby nie sprawdzac obwodow-to juz jest dziwne!!Moze nie bardzo Ci poszlo i nie chesz powiedziec?

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Maniek - nie pierwszy raz prowdzisz rozmowe na zasadzie prowokacji obnazajac swoj uproszczony sposob myslenia. Tego typu insynuacje w merytorycznej dyskusji sa moim zdaniem nie na miejscu i wynikaja nie tylko z Twoje niewiedzy, ale i braku kultury. NIe licz na pomoc w zdobywaniu informacji od ludzi z dosiwadczeniem, jesli kazdą fraze ktorej nie rozumiesz wykorzystujesz do tego by kogos skrytykowac.

Kreatyna przynosi doraznie wieksza wytrzymalosc na treningach i pomaga w regeneracji. Mozna to wkorzystac to poprawy sily i wytrzymalosci w ogole, mozna to wykorzystac przy zwiekszaniu obwodow, mozna na reduckji. NIektorzy chca trwalego efektu w postaci przyrostu masy inni chca by sie im lepiej cwiczylo. Jak przestajesz brac kreatyne logiczne jest ze pewne korzysci z jej zazywania mijają, nie odklada sie ona w miesniach raz na zawsze. Trzeba umiec wykorzystac ten czas w odpowiedni sposob.

Jak robie silę na kreatynie nie sprawdzam wagi czy obwodow bo mnie to nie obchodzi. Jesli chcesz sluchac rad ludzi ktorzy formułuja swoje mysli jedynie w jednkstkach takich jak cm czy kg, to prosze bradzo. Morlany mandat do tego juz sobie wystawiles.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-13 18:01:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Nie zwalaj tu nic na kulture osobista. Widze, ze nie lubusz trudnych pytan. I jak wyjedziesz poza swiat badan to bladzisz jak dziecko w mgle. Ja od zawsze myslalem, ze ludzie, kt przychodza na silownie i zadaja tu pytania(na pewno znaczaca wiekszosc).Na pierwszym miejscu stawiaja mase zaminnie z sila a pozniej wydolnosc(ci sa w mniejszosci jakies 20%).Osobiscie dla poprawy wydolnosci to:bieganie,plywanie, sztuki walki, boks itp. Nikimu nie uwierze, ze nie licza sie dla niego obwody(nie mam na mysli jakis 43 w rurze, choc roznie to bywa-zalezne od priorytetow). Sa oczywiscie wyjatki.Jednak tu sklonny bylbym zaryzykowac stwierdzenie:ich osiagniecia, predyspozycje to tego typu spotru sa male.Moze moja wada jest to, ze nei owijam w bawelne tylko wale to co mysle(ja uwazam to za zalete)

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Lubie trudne pytania, chetnie takie zadaję i chetnie sie z nimi mierzę, warunkiem jest mozliwosc nawiazania komunikacji z rozmowcą na okreslonym poziomie. NIe lubie pytan ktore wynikaja z nadinterpretacji i są insunuacjami, nie oceniam woli adwersarza, byc moze nie jest ona zla, a cały zabieg wynika z pewnych cech charakteru czy problemow w msyleniu logicznym. Krytykuje jedynie okreslone dzialanie i jak widzisz nie owijam przy tym w bawelne - co uwazasz przeciez za zaletę u siebie, badz wiec sprawiedliwy i z podobna pobłazliwoscia traktuj taką cechę u swoich rozmowców, w tym u mnie.

To w co nie potrafisz uwierzyc nie jest moim problemem tylko Twoim, w dodatku jest to problem z ktorym zostaniesz niestety sam. Jest czas gdy licza sie dla mnie obwody (jak widze ze zmarnialem, badz ze sa one za duze - w stosunku do moich oczekiwan, ktore w tej kwestii nie sa wysokie), zazwyczaj jdnak koncentruje sie na sile i wytrzymalosci silowej oraz ogolnej sprawnosci ktora stanowi dla mnie podstawę. Cieszę się wtedy gdy po cyklu kreatynowym zamiast podciagac sie na drazku z 20 moge dorzucic dodatkowe 10 kilo, badz gdy przy pompkach na poreczachach latwiej mi zrobic iles tam powtorzen niz dojsc do samych poreczy z ciezarem umieszczonym na pasie. Wierz lub nie, ale obwody stanowa ądla mnie wartosc drugorzedną.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-13 18:24:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Nie wiem dlaczego ludzie tak sie Ciebie sluchaja.
Twoje stwierdzenie: obowdy sie dla mnie licza.W pewnym sensie Ciebie dyskredytuja jako doradce....Nawet naukowcy, kt robia badania poddaja swoje badania (jaest ich troche i jescze) pod duskusje ogolna.Wypuszczaja towar na rynek i wiesza liczba ludzi/testerow oceni skutecznosc danego suplemntu.
W pewnym poscie musialm Ci udowadniac to co sam wiedziales(nie wiem po co)Badania suplementow,zasady ich przprowadzania.Chciales wykazac swoja wyzszosc, czy moze chciales mnie zmobilizowac do poszukania badan nakukowych.Tylko po co bo Ty jestes w tym specjalista i jak cos mozna sie do Ciebie zglosic po informacje an dany temat. Z tego co zauwazylem nigdy nie odmawiasz pomocy!!

Mam nadzieje ze jednoczesnie gdy bedziesz doradzal napiszesz rowniez:Cieszę się wtedy gdy po cyklu kreatynowym zamiast podciagac sie na drazku z 20 moge dorzucic dodatkowe 10 kilo. Spadnei ci sila i zamoiast 10 kilo podciagniesz sie 15 razy Chyba ze pociagniesz nastepny cykl ;-PP



Dobra szkoda na takei dyskusje klawiatury pokoj Bracie

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-03-13 18:55:34

Niech masa bedzie z wami ....:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART]Największe mity suplementacji by Dudek

Następny temat

masa+spalacze- opinia.

WHEY premium