SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[AKCJA!!!] TESTUJEMY: Rampage, Noxipro, Ultrareps, Plasmatic, Kronic pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
dobra motywacja podczas treningu

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
a wiec dzis poszlo 1,5 miarki ULTRAREPSA trening klata+tric:
pobudzenie -?brak stymulantow.


pompa - 6/10=pompa dobra,na przyzwoitym poziomie,twardy miesien ale ocena taka a nie inna poniewaz miewalem lepsza po innych srodkach.


wytrzymalosc - 7/10=zwiekszylem ciezar ale to pewnie placebo.


skupienie/koncentracja - 7/10-rowniez placebo?

smak - 10/10=takie powinny byc przedtreningowki, zero smaku tylko lekki posmak , elegancki;)


rozpuszczalnosc - 3/10=ostatnie zdjecie ukazuje rozpuszczalnosc, mieszalem lyzeczka i zostala na dnie taka galaretka,smak pyszny jej, taki slodki, i naprade galaretka,;)

OGOLNE ODCZUCIA=po 2 treningach jestem sklonny przyznac ze to taki SREDNIAK wsrod pre-workow.
w pon sproboje 2 miarki. zobaczymy,ale napewno za te cene i za 20 porcji raczej moim zdaniem nie warto.
Dziekuje x-pompowi za przeslanie mi supla i mozliwosc testu,;)
dalem znajomym na sprobowanie po kilka porcji wiec w przyszlym tyg napisze co oni o tym mysla. pozdrawiam ;)













...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
ciekawie czernidlo wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
mowilem ze wegiel,ale galaretka na samym koncu powiem ci ze w pyte haha

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
panowie prosze oprocz opinii nic nie pisac w tym temacie
dzieki.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Kolejna porcja Plasmatic

trening barków

Pobudzenie 4/6
Pompa 6/6
Motywacja 6/6
Smak 6/6


Kolejny bardzo dobry trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
kolejny trening na ULTRAREPSIE.
2 porcje
trening nóg


Pobudzenie-brak stymulantow
Pompa 10-10
Motywacja 8-10.
Smak-7-10
rozpuszczalnosc- 3-10

Udany trening ale dopiero przy 2 porcjach.pompa masakra na nogach,juz 3 seriach siadow rozrywalo mi kopyta.
ale dopiero przy 2 porcjach a jak wiemy w puszcze jest ich 20 wiec wychodzi raptem 10 treningow, jak dla mnie malo oplacalny supel.
POZDRO!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Rampage 1 porcja
-pompa 8/10
-pobudzenie 7/10
-smak 5/10
-rozpuszczalnosc 9/10

mozna powiedziec, ze tydzien po stosowaniu, pobudzenie jakby mniejsze, pompa w miare dobra smak mi sie juz zbrzydl, powoli mnie wk***ia, zapijam cola ogolnie chyba zwieksze porcje do 1,5

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Koledzy się podzielili, mam 3 porcje tego wynalazku i ma dojść coś jeszcze.

Ramage 1 porcja 1,5h po posiłku przed treningowym, na 30 minut przed treningiem.

Pobudzenie 8/10 - odpowiednie by wykonać trening na 100% po ciężkim dniu, lecz bez efektu 'naćpania'

Pompa 9/10 - dobra, aż dziwne że jest tam tylko 3g aakg

Smak 8/10 - bardzo podobny do storma, dobrze się pije ale bez zachwytu

Rozpuszczalność 7/10 - wsypane do ust i zapite wodą lecz czuć że bez szału

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Rampage 1 porcja
-pompa 8/10
-pobudzenie 9/10
-smak 5/10
-rozpuszczalnosc 9/10

dzisiaj po rozpuszczeniu i zapijaniu cola pozostal jakis bobek na dnie i nie chcial sie rozmieszac, musialem go przerzuc i polkan, mam tarume teraz smak jednak troche cienki, i nie dla delikatnych.

pompka bardzo fajna, trening udany pod tym wzgledem. pobudzenie solidne,bez zejscia dorzucilem kawke.

imo produkt przy minimalnym dawkowaniu spelnia swoje zadanie przez co jest dos ekonomiczny.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka Odzwyke?

Następny temat

(1) Test i Opinie dla X-pomp - HELL FIRE, HYPERlean fX7

WHEY premium