SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

..:::: Cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
a to wg Ciebie od ilu kg mozna zaczac brac ?
no i to co mam brac skoro wzielem kiedys mete i juz odzywki chyba nie beda tak dzialac jak u kogos kto wogole nie brał koksu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
wypełnij ankiete

masz na pierwszej stronie link do niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15469
chłopie weź sie za jedzenie a nie za saa, tyle ode mnie.
jak nie wypełnisz ankiety to nikt ci nic nie powie, czy ty tego nie możesz zrozumieć.Nikt nie chce mieć cię na sumieniu.


pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
ankieta jest wlasnie po to zeby Ci uswiadomic ze jeszcze za wczesnie na saa. nie tylko ze wzledu na Twoja wage, ale podejcie do tematu.Piszesz chce zrobic cykl zeby lapnac masy (deca + wino) ,a to nie sa najlepsze srodki na mase. Nie miales nawet jeszcze doczynienia z testosteronem. Ciekawe czy z dieta tez??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
to że napisałem tak nie to chyba az takie złe nie jest bo napisalem ze chcialbym zrobic np taki cykl podkreslam CHCIAłBYM a nie juz kupilem i pytam jak brac wiec jak nie to to moze cos innego bys polecił ?? krytykowac wy wszyscy umiecie a prawda jest taka ze wiekszosc osob zaczyna cwiczyc od koksu zeby nałapac masy a jak ja juz troche cwiczylem i chce teraz wziasc cos to juz nie jakies slowa krytki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
to ****a poczytaj w archiwum. nikt ci tu nie musi pomagac. ja ci jednak pomoge

1-20 dekanian nandrolonu 200mg e3d

wy***ie cie w kosmos

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
StachuWLKP : swoja flustracje wyladuj gdzies indziej kolego jak by nie bylo jestes młodszy odemnie wiec zważ i jak masz tak pisac to idz do dzialu innego badz omin moj temat nie pozdrawiam
ps
1-20 dekanian nandrolonu 200mg e3d
sprawdz na sobie :)

Zmieniony przez - Aifam w dniu 2007-08-24 16:07:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
dla mnie mozesz miec nawet 40 lat ale skoro po dwoch latach trenigow i cyklu z mety wazysz 70 kg to jestes ****a i tyle.
jestes starszy i glupszy. czego chciec wiecej

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
StachuWLKP : a umiesz czytac 2lata ale z przerwami 70kg tak ale jak pisalem wczesniej ktos moze wazyc tyle a lepiej wygladac od osoby 80kg bo ma wymiary wieksze ogolnie . kazdy polak mowi o sobie wiec gratuluje gupoty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzeci cykl

Następny temat

Stanozolol decanoate EC

WHEY premium