SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... layla...../ DZIENNIK - POWERLIFTING

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Nieistotna jasne heh dla mnie bieganie to prawdziwa przyjemność! Nie ma to jak porządnie się zmachać. Jestem już uzależniona od tych endorfin po ...

Wszystkiego na pewno sobie nie odmówie. Serniczka chyba nie potrafiłabym w życiu! . Nniestety zawsze jak przyjeżdzam do domu to nadrabiam z kg. Wiadomo mamusine obiadki i dogadzanie robią swoje. Ale tym razem się nie dam.

Zmieniony przez - PaulinaPop w dniu 2008-12-20 13:20:53

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
6.

Trening :
W dzisiejszym zestwie były pośladki z Tamilee i brzuszek. Wieczorem wskoczę jeszcze na stepper. Ogólnie pogoda nieciekawwa i nawet nie chce mi się nigdzie wychodzić . Strasznie nie lubie zimy a w dni takie jak ten po prostu chcę mi się wyć...

Dieta :

1. Śniadanie -> omlet (jajka, otręby owsiane)
2. Pierś indyka, młoda kapusta, olej lniany

na resztę nie mam weny ale coś sobie wymyślę



Zmieniony przez - PaulinaPop w dniu 2008-12-20 13:30:51

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Jak ja nie lubie niedziel . Chyba bardziej niedziel niż poniedziałków. Dzisiaj sobie nie odpuszczam i zaczynam palić to co wskoczyło przez świeta...

Ogólnie ten czas spedziłam bardzo miło. Było równiez troche nadprogramowego jedzenia i to nie tylko w postaci ciast . Ale dobrze mi zrobiło takie oderwanie od diety. Czuje się trochę napuchnięta ale myślę ,ze to kwestia wody i zalania bo nigdy tak na co dzień nie jadłam tyle weglowodanów. Treningów nie odpuściłam , biegałam , cwiczyłam ... stepowałam i myśle że odbije się to pozytywnnie na mojej dalszej redukcji.Oby przemiana materi trochę skocyła.

Może się troche usprawiedliwiam ale w błogiej nieświadomości jest mi lepiej . Dzisiaj już diete troche schrzaniłam .. Na śniadanie zjadłam sernik a teraz delektuje się kawą ale do wieczora nie planuję wiecej grzechów.

Dziaj mój ulubiony zestaw : bieg + steper wieczorem

Nie wiem czy to przez to zwiększennie ilości węglowodanów ale ostatnio po bieganiu bolały mnie mieśnie a nie zwiększałam intensywności... czy to przez zmiane w odzywianiu?

Zmieniony przez - PaulinaPop w dniu 2008-12-28 11:39:09


-----------------------------------------------------------------

Dzisiaj dzień z tych udanych ... Oprócz porannej wpadki dieta trzymana . Biegałam sobie przez 40 min i stepowałam przez ponad godzinę... Aż mnie tyłek boli


Pozdrawiam wszystkich odwiedzających



Zmieniony przez - PaulinaPop w dniu 2008-12-28 22:22:47

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642


Po porannych biegach - rześka i pełna energi zabieram się wreszcie za sprawy niecierpiące zwłoki. Musze nadrobić zaległości na studiach bo dopadł mnie leń i nie chce puścić... Dziwna sprawa bo jezeli chodzi o lenia fizyczno - sprawnościowego to takiego cięzko mi dostać .


Dzisiaj na śniadanie była sałatka z soczewicy + pokrojone pieczarki + cebulka ...
Mój eksperyment sie udał .. było bardzo smaczne


Zastanawia mnie tylko jedna sprawwa. Na etykiecie pisze że 100 gr tej soczewicy ma tylko 12 kcal. Jakaś chyba zmutowana

Zmieniony przez - PaulinaPop w dniu 2008-12-29 14:17:33

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Dzisiaj zbudziło mnie piękne słońce ... pomimo że humor nie dopisywał wskoczyłam w dres i biegałam po lesie. Widziałam nawet skaczącą sarenke .

... idę na zakupy kupić sobie coś fajnego na poprawę nastroju eh ...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
ahh te dziewczyny :D tylko by sobie humor poprawiały :D a robić nie ma komu

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-12-30 22:59:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Siłownia dzisiaj zaliczona.... Zrobiłam trening polecony przez Obligues
Trochę go zmieniłam


Trening A.
1. Przysiad
Nie zrobiłam przysiadów , zamiast tego zrobiłam sobie nogi na maszynie

2a. wyciskanie sztangielek (sztangi) skos
2b. przyciaganie drazka wyciagu dolnego do klatki
3a. wejscie na stopien z ciezarkami w rekach
3b. wznosy z opadu
4a. unoszenie kolan do klatki w zwisie 3x max
4b. brzuszki bokiem 3x 20 na strone

+ 20 minut orbiterka....

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642


Zaczęłam nowy trening więc postanowiłam dać parę fotek z obecnej formy... Zobaczymy czy będą efekty...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642


....

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzezbe

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium