SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... layla...../ DZIENNIK - POWERLIFTING

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Bo ma się wtedy mniej węgli i łatwiej spala się tłuszczyk - podobno, nie wiem sam nie sprawdzałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Generalnie nie biegam bez śnianań , dzisiaj tak wypadło ... miałam mało czasu , trochę późno wstałam i nie miałam czasu żeby odczekać nawet tą godzinę po posiłku a z pełnym brzuchem biega się fatalnie...

A biegi na czczo teoretycznie powinny spalać tłuszcz bo po nocy uszczuplone są zapasy glikogenu ale mięśnie również lecą...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Dzień 9

Walka z wiatrem - Part 2 . Rozwala mnie to , że tak wieje ... Normalnie głowę chciało mi urwać...

30 min biegu + tamilee weeb

Dzisiaj wychodzę z koleżankami na piwo... ale wcale nie mam na nie ochoty. Jak pomyśle że może mi to zniweczyć efekty to mnie trafia . Nie wiem tylko czy jak już to lepszą alternatywą od piwa będzie jakiś drink. Już mi głupio bo co z nimi gdzieś wychodzę to przy coli. Już wymówki mi się skończyły

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja zazwyczaj piję mineralną i nikt na mnie psów nie wiesza...

Jak już pic, to najlepiej mojito .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1486
Najlepiej pić czystą To wcale nie żart.
I raczej lepsze piwo niż kolorowe napoje czy soki. Poza tym dwa-trzy piwa nie zniweczą Ci diety, tylko uważaj na podjadanie paluszków/chipsów/orzeszków. To dużo gorsze.

Kiedyś widząc kobietę z bananem w ustach miałem bardzo kosmate skojarzenia. Dziś martwię się o jej limit węglowodanów
Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Cien_lasu_/Kroczkami_pomalu_az_do_idealu-t471398-s1.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Po jednym 2 piwach spadków nie będziesz mieć, ale jeśli możesz wypić coś zdrowszego to to jest Twój wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
Najlepiej pić czystą To wcale nie żart
tu się zgodzę jak już piwo sączysz i sączysz a na końcu bęben wyskoczy przynajmniej ja tak mam

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
I po wypadzie. Zaspałam na pociąg , nie poszłam na wykłady .
Było przyjemnie , skończyło się w końcu na jednym Żywcu wypitym na spółę z koleżanką. . Tempo picia miałam masakryczne. Ja siedziałam przy tym jednym a one dochodziły do 3 . Ale w sumie nie żałuję. Dzisiaj najwyżej sobie trochę dłużej pobiegam . Martwi mnie tylko to że od jakiś trzech, czterech dni budze się w nocy i strasznie mnie ssie . Nie mogę zasnąć i się męczę. Jeszcze tak nie miałam.


radosuaf

Jak już pic, to najlepiej mojito .

"Radziu ma racje"

Cien_lasu

Eh no właśnie najgorsze jest ssanie po piwie. Jeszcze na dokładkę działa na mnie usypiająco. Już wolę wypić jakieś wino , wódkę. Z resztą w clubach piwo to nie piwo. Nie ma tego smaku, rozcieńczone po stokroć. Nawet na moją słabą głowę nie działają .

Wojtashc

Właśnie mi o spadki chodzi . Wiem że mnie trochę odwodni i to nie będzie tłuszcz z którym walczę.


vena84

tu się zgodzę jak już piwo sączysz i sączysz a na końcu bęben wyskoczy przynajmniej ja tak mam

ta i potem mężczyźni się dziwią skąd te ich okrąglutkie brzuszki. Ja na szczęście tego problemu nie mam. Po piwie schodzi mi tylko woda i nic więcej.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Radziu chyba nie oglądał poradnika prawdziwego mężczyzny skoro mojito pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
jedyny sok jaki mężczyzna wlewa do piwa to wóda... albo odwrotnie...

Dzień 10
Trening na dziś wykonany , biegi 4 interwały - nie dałam rady więcej ,czułam się wypompowana ... nawet przy normalnym tempie puls wariował. Pogoda za to wyśmienita, nie wiało , ptaszki ćwierkały ,sama przyjemność.

+ tamile weeb


... a teraz pakowanie i wyjazd na WEEKEND MAJOWY

Zmieniony przez - PaulinaPop w dniu 2009-04-29 10:38:57

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzezbe

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium