SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** WPLYW STOSOWANIA SAA PRZEZ MEZCZYZNE NA JEGO PRZYSZLE POTOMSTWO """

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
Chcialbym cos dodac do tematu marka C . Marku moja mama przyjmowala polski metanabol 5 mg w postaci slynnej piramidki w latach 80 tych przyjmowala go z przepisu lakarza daltego ze miala niedowage i grozila jej anoreksja i nie dlatego ze nie jadla ale wracajac do tematu lekarz przepisal jej ten metanabol i go wcinala nie wiedzac ze chudla nie od choroby tylko ze byla ze mna w ciazy i wlasnie bedac w ciazy wcinala metanabol malo tego pozniej wybuch czarnobyl lekarze nie dawali mi szans na normalne urodzenie twierdzili ze urodze sie nienormalny a pomimo wszystkiego uwazam ze jestem normalny nie mam zadnych chorob urodzilem sie z normalna waga z mozgiem tez jest ok wiec jak wiekszosc nie dowierzam lekarzom jak snuja na jakis temat wnioski a lekarze w wiekszosci przypadkow sa negatywnie nastawieni do saa nie pisze o tym zeby kogos oczerniac tylko tak jako ciekawostke ze pomimo wszystkiego urodzilem sie normalny i nie ma zadnej reguly ze jak cos bierzesz to akurat Twoje dziecko urodzi sie nienormalne!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
ok, znam netykietę itd.. chociaz nie wiem czemu mój temat został wywalony.. mniejsza o to, nie jestem na swoim terenie więc napiszę tu.. choć jest to zupełnie inny temat :]

możecie mi napisać, jaki wpływ ma stosowanie metanabolu na potomstwo.. Tyulko nie przyszłe, a już takie w brzuszku.. W sensie, czy metanabol przenika do nasienia mężczyzna, a później, podczas kontaktów (seks) może przenikać do łożyska/krwi a stamtąd do dziecka? jestem w 6 m-cu ciązy.. Mąz bierze 10-15mg dziennie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
nie możesz połykać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
zabawne

akurat nie o tą "drogę" mi chodziło .. no ale nie każdemu jest dane czytanie ze zrozumieniem..

czekam na bardziej.. hmm.. inteligentne wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
i jeszcze przychodzi na myśl, że faceci nigdy nie będa się tak martwić o malca, jak matka.. smutne.. A ja naprawdę się denerwuje, może to dla Ciebie/Was błahostka, ale dla mnie poważny problem.. Lekarza się nie zapytam, bo czy On będzie wiedział coś więcej niż Wy na forum? Wątpie..

Dlatego prosze, traktujcie to poważnie :)

ps. przepraszam, że post pod postem, ale nie ma tu opcji edytuj i dla kolejnych "niewtajemniczonych" - tak chodzi o zwykły seks, nie analny, nie oralny, tylko o zwykłą penetracje teraz chyba jasno się wyraziłam..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
teoretycznie nic nie powinno byc. w praktyce u kolesia bedacego on lataja sobie w organizmie jakies tam metabolity rozkladu substancji. nikt sie z odpowiedzia nie spieszy, bo to powazna sprawa i o ile tu kazdy sobie krzywde robi na wlasna reke, to nikomu innemu krzywdy zrobic nie chce, zwlaszcza dzieciakowi.

niech chlopak zalozy gumke, jakos przezyje.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
jak dlugo koksuje to na badania nasienia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
po co? przeciez kobita juz jest w ciazy, znaczy gol strzelony.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
a sory nie doczytalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
tak na moj chlopski rozum wydaje sie, ze skoro gol juz strzelony to wszystko bedzie ok, ale lekarzem nie jestem.

justine pisal, ze stal sie szczesliwym tatusiem na bombie, a on akurat wali troche mocniej niz 15mg metki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl ??

Następny temat

CYKL ^_^

WHEY premium