SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Spamy ostre jak maczeta *** doPINK-pjerdole to zdejmuje kominiare - SPAM

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134896

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
dajesz na cała pisde na siłce albo na całej pisdzie na sw no chyba ze yestes przechoyem to tu i tam dajesz na całey pisdzie i choy to jest kierva moja teoria

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Nic juz nie bije kurva
I nie schudne choyki bo doyebie kalori ma miche carb cycling ale dam takie posilki przed sw jak przed normalnym treningiem silowym i choy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
wybieraj w co chcesz sie bawic przyjacielu zdechłej pszczoły jestes młody i nie wiesz jeszcze gdzie jest twoje miejsce na ziemi

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
jak hadi
i nie ma sie co pjerdolic ptak \_0

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ejj a co myslicie o MMA ? mialem zamiar sie z ziomami gdzies na sekcje wpiełdolic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24442 Napisanych postów 68129 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537945
ptaka daj ankiete, albo chociaz waga, wzrost wymiary to ci powiem cos

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja robilem fbw ale w wersji arniego 11 podstawowych ćwiczeń,przez 3 tygodnie po 10-15kg w seriach dodałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
To powiem tak zeby nie bylo pjerdolenia znowu :
Chce sie pobawic w SW teraz silke daje tylko jako dodatek i chce utrzymac mase miesniowa i jak sie uda to zrobic troche sily na sw wyrobie sobie wytrzymalosc itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
mówiłem już coś o walkach na ulicy łap za co popadnie i napjerdalaj,po choj mma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wieczko w odzywkach Hi tec

Następny temat

I OTWARTE MISTRZOSTWA CIECHANOWA STRONG MAN AMATORóW

WHEY premium