SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM iPiiii %-) - zakaz sogów ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142864

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
wszyscy tu tylko banami strasza coz to sie dzieje kaczor znow szaleje czy to gierdych z rydzem chla kto to wie kto to zna

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
przeje*ana sprawa


tak to jest zadzierać z kobietami

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
trol nie probowales hg w przysadke mozgowa se zapodac prosto??

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
nie...ale kiedyś z kumplami myśleliśmy żeby se testosteron w fioota strzelać...zeby był taki duży i umięśniony

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
kiedys jak sie zaczynalo cwiczyc, kiedy to jeszcze strach bylo krete w dawce 10g/dzien jeść, przeczytalem na necie artykuł, że sterydy sa niebezpieczne nie tylko na ich sposob dzialania , ale tez istnieja podrobki ktore są robione z UWAGA:

bezposrednio wyciskane z przysadki umarlych ludzi, najczesciej na wojnach zolnierzy, i potem z tego testosteron robią na ampułki. Napisane tam bylo ze zolnierze czesto byli zarazeni HIV i odradzaja stosowanie takiego testosteronu z odzysku.



Kurva mac a ja w to wierzylem , tylko cicho nie mówcie nikomu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Trol16 - to już lepiej spróbuj synthol

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
ale potem nam ten pomysł przeszedł bo stwierdzilismy ze kanalik by sie zapchał i by****a rozje*ało

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
ja wirzylem ze wierze w wierzenie ze ksiedza wierza w wiare w ktora wierza ale po tym jak ksjadz mnie nie zlapal za kolano i nie dotykal nawet nie proponowal nic stwierdzilem ze wiara w ktora wierzy wierzac wiara jest jakas tam z powodu tego ze czesiek to spoko pies i jutro go odwiedze ale musze mu wczesniej sucha karme dla kota kupic i do kibla se musze cos kupic zeby go wyczyscic

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Hyntel daj spokój wkręt jakich mało

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyklonik do oceny

Następny temat

stosowanie SAA przy leczeniu kontuzji

WHEY premium