SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Na imprezie u Łolesa - SPAM działu DOPING ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155372

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Spadam do tyrki.Odezwę się jak będę na miejscu!Strzała!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
No hej

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Tuńczyk - żygam, na surowo już dwa razy nie wytrzymałem. A nie policze ile razy dałem połowe psu i dopiłem wheyem.

Szczerze nie ma rzeczy którą lubie w diecie. Najbardziej mi smakują coolery z PVLa i te mógłbym pić i nic innego nie jeść. No ale tak nie można.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Nie wiem to ja może jakiś dziwny jestem bo normalnego to jem 4-5 dziennie a jak mnie stać to kupuje w kawałkach mniam kurcze jak szyneczka

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jak szyneczka

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Witam :* dawno mnie tu nie było...trza troche mordek nawklejać


a tu mam taki kozacki kawałek od ruskich







Ps: Jordan jak tam wakacje ?

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ruski pedał,zgrywający czarnucha.Prawdziwy z niego gangsta.Siema Trolu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Dokładnie aż litość bierze. ci.pa bolesna

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2007-08-08 11:34:16

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2007-08-08 11:34:37

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
a mi sie podoba bit jezyk maja poje.bany ale to nie ich wina
i to chyba jeden z lepszych teledysków jakie widziałem od ruskich

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja też tak potrafię,tylko jakoś tak obciachowo...Może jakbym sobie bandamę nad czołem w supeł zawiązał...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko zaczyna dzialac T3?

Następny temat

pytanie!!

WHEY premium