SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Na imprezie u Łolesa - SPAM działu DOPING ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156545

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
trol tobie chyba potrzeba przepisu z twojego opisu (jak sie rymlo )


wszedzie gejostwo widzisz

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Ano trol,racja.Moze ty czegos szukasz;jakiejś randki w ciemno zeby miała happy end jak w twoim opisie?

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
tylko ze trol chce byc bierny



ide spac


dobranoc

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Gey lovers ATTACK ! ! !



sie zbulwersowali jak odrazu ja tam sie tak nie oburzam jak na mnie najazd jest bo zdaje mi sie ze żartujecie a wy zaraz z paszczami ze publicznie prawde wyjawiam...chillout men

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
trol my chcemy tylko bys w koncu znlazl sobie fajnego kolege

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
no ja żartuje niemal zawsze,obecnie masz racje.
Czasem potrafie sie wypowiedziec bez zartu,ale to widac ;d

Co tam porabiasz kapucynie?

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jak sie temat rozwinął:


cykl dla poczatkujacego. sprawdzcie tych 2 d****i. waluch i ten drugi zapomnialem


niezle cepy

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
mam już fajnego kolege..w spodniach...czekamy na kolezanke i jej kolezanke


kapucynie ?!





































nutke se słucham se kurva se

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
ale kogo to?

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
co kogo ?

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko zaczyna dzialac T3?

Następny temat

pytanie!!

forma lato