SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Na imprezie u Łolesa - SPAM działu DOPING ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156623

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ładnie, i mądrze rozpisane.
widać, że nie amator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
siema


no niezly cyklik widze. smacznie to wyglada

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 826
na pewno 1wszy ? bo jakiś gruby

"Miejsce Polska, system samowolka, cel to forsa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
FoD: rozpisane przy pomocy naszego forumowego kolegi za co z gory mu nalezy sie respect (w nagrode odstapie mu jedna z moich gumowych lalek )

jordan: siema, cykl jak cykl,traktuje to jako maly dodatek do diety ktora niestety tak smacznie nie wyglada a tym bardziej nie smakuje .. (Ty tez odnosisz wrazenie ze te piersi z U.K chickenow sa jakies stechle? Mi jakos ciezko przez gardlo przechodza jak wiekszosc zarcia na tej smierdzacej wyspie. Ogolnie cale 35 tyg bede sie stolowal w sainsburym,zobaczymy co z tego wyniknie.. Ide robic miche

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
no te zarcie tutaj to porażka.
piersi smierdza pierzem ogolnie jest sraczka z jedzeniem ale czego sie nie robi zeby wygladac jakos


ide cos zjesc

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
zrobilem klate i plecy,fajnie bylo,ciekawe kiedy mnie jakies spadki dopadna

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 826
jak skąś spadniesz (tfu tfu tfu)

"Miejsce Polska, system samowolka, cel to forsa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
oj T.... T....

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
cortez: 1wszy w tym roku

jordan: porazka to malo powiedziane :) nie dosc ze piersi tak jak mowisz - smierdza pierzem to na dodatek podstawa diety (ryz) - smierdzzi k..a myszami Dzisiaj jak otworzylem pake to zaczelo ***ac w calym flacie. Chooj by strzelil to brytyjskie zarcie,aczkolwiek udalo mi sie ulozyc diete na tych wynalazkac za niespelna 5f/ed co wydaje mi sie byc dobrym osiagnieciem biorac pod uwage moje zalozenia dietetyczne (b3.5/w5/t1) i ceny zywnosci w tym kraju.

Znalazles moze w jakis ogolno dostepnych sklepach zarcie na ktore warto zwrocic uwage? chodzi mi o korzystny stosunek wartosci odzywczych do ceny.. Ja moge Ci polecic tune z sainsbury'ego. Za 1.79p masz 4x 200g tuny in brine (to wychodzi 4x 150 odsaczonego od wody miesa.Na puche to wychodzi 40.5g bialka/0 wegli/0.75g fatu) - jeden z moich podstawowych skladnikow w diecie ;)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 826



no to chłopaki smacznego bo każdy polak ma polski organizm i dlatego wam nie smakuje

"Miejsce Polska, system samowolka, cel to forsa"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko zaczyna dzialac T3?

Następny temat

pytanie!!

forma lato