SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Na imprezie u Łolesa - SPAM działu DOPING ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155203

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2192
ten prop jest jakis hu.jowy masz na myśle
powaznie pytam bo sie nad nim zastanawiam.

Lol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
e-lite pisal ze najlepszy. czy trzeba cos jeszcze pisac?

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Spokojnie kolezko,ja sobie zartowałem.Z opinii praktycznych kolegów wnioski są naprawe silne na rzecz wysokiej jakości tego towaru.Uznaję godnym polecenia choć nie testowałem.

Staszek.Temat zniknął z racji głupoty polskiego narodu internetowego i pisania o handlu co wogóle o tym mowy miało nie być.
Chcesz wiedzieć konkretniej to pogadamy na gg :)

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469

Po prostu Bananeq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
odezwe sie ktoregos dnia na @ Bartek bo teraz z racji tego ze jest piatek to wychodze

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Co dyndasz bananowy spamerze?

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Nie ma najmniejszego problemu Staszek.
Jak bedziesz pisał to od razu wal kto,bo blokuje roznych co pisza do mnie z glupimi rozmowami wiec nie wiem kto jest kto.Zycze miłej zabawy!

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
Ty ja jestem dziecko po cyklu to tak mam %=) zreszta jak jestes po dobrym odbloku to spokojnie mzoesz jechac gdzies tak miesiac po odbloku z dzieckiem ... mowie serio aha policz tez dni plodne i nie plodne zeby trafic za pierwszym razem milego ruchania

Po prostu Bananeq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Widac,ze z odblokiem do konca nie poszlo.
Zartuje.
Nie wiem czy nie za krótko zeby zaraz po odbloku pichcić cokolwiek.Chce wiedzieć bliżej sedna jak to działa i kiedy jest ten okres a swoją drogą zrobię badanie na nasienie chyba i testa we krwi.Specjalnie skocze do PL na jakaś chwile zeby to zrobić.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
masz racje zrob najpierw badania to bedziesz na 100% pewny a z tym odblokiem i po miesiacu ***ansko to mowie z doswiadczenia bo ojciec tak zrobil ze mna :)

Po prostu Bananeq

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko zaczyna dzialac T3?

Następny temat

pytanie!!

WHEY premium