SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Raz na wolce a raz w klatce*** walcz,walcz,waczl *Są zasady w każdym SPAM-IE ***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129272

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Dandyk-jak nazywal sie ten 3ci filmik obok Hooligans i FF ? Bo chce sciagnac
Rise of the foot soldier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
nie dało się aparatu postawić prosto na pólce i zrobić zdjęcia całej góry?

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
korva a weź taką wysoką pułke na mnie co do cyców to jak mały byłem to imo szerszy niz wyzszy no i niestety korva zostało ( mówiłem nie śmiac sie

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rise of the foot soldier dobry film oglądałem z 3 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
mówiłem nie śmiac sie
Spoko Helssing od razu Rzymu nie zbudowano jak nie skopiesz tego cyklu z kretką to powinno byc lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
nikt się nie śmieje, tylko foty zrobione beznadziejnie poproś mame albo kogoś z rodzeństwa żeby Ci fote strzeliło

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
no własnie dieta jest wszystko przyszykowane...a cos ta kreta jakby chciała a nie mogła....w DT biore 10 g a w NT 7,4 g i nie wiem....wody pije duzo bo ciągle do kibla latam...nie wiem co sie dzieje

Edit: w0jt wiem ze foty z dupy ale wiesz...ustawianie na 5 sek...i szybka poza najgorsze to ze z dołu mnie pobrało i dlatego takie nieudolne te foty

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-04-03 18:31:37

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
no własnie dieta jest wszystko przyszykowane...a cos ta kreta jakby chciała a nie mogła....w DT biore 10 g a w NT 7,4 g i nie wiem....wody pije duzo bo ciągle do kibla latam...nie wiem co sie dzieje
Kreta się długo rozkręca z 2 -3 tygodnie nieraz - chyba że bierzesz ją z ładowaniem . W nietreningowe bierz też te 10 g nadmaiar najwyżej wysikasz. Jak dobrze jesz to muszą być efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
no nic zobaczymy co to bedzie później i tak od maja bede jechał z redukcją wiec troche wody odejdzie itp.itd

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
zaraz ide troche pobiegać a potem czeka na mnie koejna pierś i ryżyk

Business as usual

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Baroni vs. Ninja !

Następny temat

M-1 Challenge Saint Petersburg

WHEY premium