SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Polska do domu się pakuje a Timo dziwki prezentuje**** Spam By Kwiatula xD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174756

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakiś bocian mu pewnie balast spuscił na szybe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
ja jak zapodawalem tez taka jedna nimfe od nas i ja daje w anusa i mowie do niej "ty korwo ale cie zerzne w dupsko" a ona do mnie zebym nie mowil jej po zawodzie

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
jak bocian to moze wpadl

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
na ruchanie do kwaituli

Po prostu Bananeq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba ze słonina miedzy szczebelkami w cieplym kaloryferze


Po anusie dobrze jak same jeszcze w paszczu biora Yebanie razem z czyszczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Tekst roku
Niezły ostanio usłyszał mój kolega w samochodzi z dziwa... bierze ja mówi ciągniesz ona, ok... mówi dalej... chodz wezme Cie na masek... a ona " nie ja sie nie moge z Tobą kochac bo mam chłopaka i jestem z nim zaręczona " porządna dziewczyna to się chwali

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
pamietam tez jak ktoregos wieczora przyjechalo do mnie 3 kumpli i jakas panna, wysiadaja wszyscy ona tez, tam mi sie przedstawila i kumpel do mnie mowi przy niej "wez ja sobie na chate to sobie poruchasz" ale jej nie bralem bo widzialem ze juz niezle jest zmeczona

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezle kurva to az takich dziwek nie mam w swoim posiadaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
marcel dobre tez bylo jak siedzimy w domku nad jeziorkiem z kumplami i jakies tam panny byly i ja mowie do jednej chodz sie ruchac a ona ze nie bo ma chlopaka to ja do niej zeby mi konia zwalila bo to nie zdrada a ona ze jak to nie zdrada to ok i potem mowi ze kolezanki ze sie ze mna nie ruchala tylko mi konia zwalila bo jej powiedzialem ze to nie jest zdrada

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co typiary skad wy bierzecie takie laski ? z wiejskich sztachetówek ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron propi. india P&B

Następny temat

Któtki cykl

WHEY premium