SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

******* - niech zyją ****** !!!!!!!! doPINK spam

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127153

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Zamiast takiego wydechu zrób sobie całość od kolektorów, a zamiast katalizatora wyeb strumienicę i zyskasz na tym kilka koni
Swiatełka mocy nie dadzą, ale zawsze z ksenonami respect na dzielni na +

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
ja tam tepy w tym tyle co obejrzałem w tokio drift, itd jeździc tez nei umiem od 2 dni dopiero ale nauczyłem sie w 15minut wiec o co biega ze strumienica itd to ja nie iwem ja tylko aptrze w katalog widze cały wydech rogaleziony na 2 tłumiki a z tego chrmowane wykonczenia i wydaje mi sie ze bedize fajny nawet nie wiem gdzie jest ten caly katalizator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A co chcesz z dolotem robić??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
stozek i wyciagnac go pod przedni zderzak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Zostaw go standardowo pod machą, mniej syfu Ci będzie łapał

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
ufok jaki tuningowiec

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurva... do roboty sie spoznilem.. z***ka na dzien dobry w biurze...


luki kurva skad masz tyle haju ?
hmm ja bym na Twoim miejscu kupil jakas gorsza furke i dolozyl do Hondy 954

cycuuuuus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A jak kurva

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Jaki korwa burżuj w biurze pracuje,a co ty tam korwa robisz,chyba podłoge zamiatasz

siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
staz odrabiam
wlasnie siedze przed kompem i sie opjerdalam na syfydy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw na sucha mase

Następny temat

do kasacji

WHEY premium