SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***NABOR MEGABOL-MASA WYNIKI STR.2******

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
2 mejle wysłane w tym samym czasie to nie oszustwo. Tobie Ojdan nie podpasowało.. ok, ale Banan nie miał nic przeciwko. Jak by na to ne spojrzeć nikogo nie oszukałem ani niczego nie starałem się zakamuflować. Kazdy miał wszystko na tacy..

To zegarek Ci zle chodzi bo nic nie bylo w tym samym czasie. Banan nie wiedzial o co chodzi , nie mial nawet wtedy glowy do myslenia. Nie zgodzilem sie na to wiec dopiero napisales do megabola a dopieo pozniej do banana. Wiec nie klam !!

Miales taki zesatw a nie inny jak Ci nie pasowalo to bylo sie nie zglaszac ale niech te 200 gram glutaminy zrobi z Ciebie Arnolda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ja zaloze temat - Test nitroxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-05-19 17:26:29
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
rambo skoncz juz dyskutowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CELL PUMP -wieksze porcje...? WAŻNE!!!!!

Następny temat

NOZ 950g NUTRABOLICS

WHEY premium