SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!MASTER MEAL - WKRÓTCE NOWY TOWAR POJAWI SIĘ NA MIEŚCIE!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11615

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...z tą Biedronką to taki mały żarcik ;)

Co do hipermarketów to o ile mówi się o Tesco i Realu, zawuażyłem produkty Activlab również w Carrefour Zamość. Co prawda pojemniki są białe zamiast czerwnych no i inne kolory etykiet, jak również dodatkowo "odżywka białkowa dla kobiet" lekko inny skład w prwónaniu do standardowej odzywki białkowej. - mogę zrobic i udostępnić fotke...

Ps. No ale nie to jest tutaj tematem!
Czekam na nową zupkę w ofercie sklepu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Makaveli01 poszukaj dokladnie , napewno sa , tylko to inna linia z innymi etykietami

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawdzę na pewno przy okazji zakupów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Już są!! Dziś kupiłem Master Meal w markecie real


pierwszy wypust ledwo z linii produkcyjnej wyjechały


a może activ dla pierwszego forumowicza który wstawił foto jakiś bonus przewidziany? Co Ty na to

Zmieniony przez - zielony90 w dniu 2011-11-25 19:49:25

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
masz soga puki co :) Jaka cena? Daj znać jak smak.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podaj cenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
w innym temacie napisał że 14.99 za opakowanie czy jakoś tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391

tak jak pisze anubis84 cena to 14.99zł
na pierwszy ogień poszedł rosół
co do smaku jak dla mnie za wyraźny, przesadzili z przyprawami chyba, wydaje się wręcz gorzkawy. można zjeść lecz nie zachwyca
ale smak to kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje może komuś podpasuje taka wersja rosołu. ja daje 7,5/10

konsystencja: zupka rzadka, mało makaronu jak dla mnie to minus, drobno posiekana marchewka i odrobina zieleninki

ogólnie idea produktu bardzo mi się podoba, ciekawe jak inne smaki wypadają

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Dobra próbuj dzisiaj wszystkie i pierd....

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Drogo. Nie dostalem odpowiedzi jakie bialka (zwierzece czy roslinne) sa zawarte w produkcie? w jakich proporcjach?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WYRÓŻNIENIE PLEBISCYTU LAUR KONSUMENTA 2011 DLA ACTIVLAB

Następny temat

Fotorelacja z zawodów w Białymstoku - 15.10.2011

WHEY premium