SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplemetacja magnezem - ile jonów?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ile mg jonów magnezu powinno się dostarczac osobie trenującej siłłowo na dobę? Wszedzie pisze ile dostarczac zwiazku magnezu (mleczan, chelat itd) ale nie mogę znaleść info ile w jonach.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
po to więc są pewne normy nakreślone dla sportowca, czy osoby doroslej, ktorymi mozna nieco sie posluzyc z dobową podażą suplementu. tak samo dwa rozne srodki, niby majace ten sam sklad (mowa o d3) beda inaczej dzialaly na ta sama osobe, tak wiec warto nwet trzymac sie sprawdzonych produktow jak oznaczymy ich poziom we krwi, ze dzialają OK

bo czasem zmiana srodka moze powodowac znowu pogorszenie wyniku itp.
jasne, ze fajnie zawsze przeprowadzic pewne badania, chocby dla wlasnej informacji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
300-500mg z suplementu powinno starczy w zupelnosci, reszta z diety.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sporo zależy od tego czy naprawdę potrzebujesz aż tyle, ja np nie dostarczam nic, jedyne co to piję muszyniankę. Magnezu z diety mam ok 800mg.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
ło kużwa ...dużo w jonach .. w mleczanach to tysiące na dzien wychodzi..trudno , dzieki panowie,

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tysiące mg związku magnezu a nie jonów to jest co innego, np olimp ma napisane chelat 1250 mg z czego tam magnezu jest 250mg magnezy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
jw sama czasteczka produktu nie ma wiekszego znaczenie, tak samo liczy sie dodatkowo forma produktu np cytrynian/chelat, gdzie reszte stanowi np aminokwas

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Dokladnie , dlatego pytalem w jonach

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
no niestety te WIELKIE ilości stanowia swego rodzaju chwyt marketingowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Ale po co ta analiza, ch..... wie po co. Najpierw proponuje badanie zrobić i wtedy myśleć a nie od tyłka strony. Najpierw biorę s potem myślę ile i pi co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
ale po kij badanie by wziac kapsa magnezu? nie popadajmy w hipochondrię

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
też tak uważałem do niedawna i to nie koniecznie o manez mi tu chodzi, jednak z kilku powodów ot chocby tak prozaicznych jak koszty czy idac dalej wyniki sportowe i zdrowotne, jesli moge robię badania. To 5 zł może dużo wyjaśnić a idąc szerzej pomoże w wielu innych kwestiach np ostatnio robiłem kompleksowe badania mi. jonogram w tym potas i magnez ale też oh-25 i wiem, że nie musze suplmetnować magnezu chociaż się nad ym zastanawiałem a już niemal byłem przekonany ,że mam braki potasu. Za to wit D wydawało mi się , że może mam minimalne braki jak każdy a tu zonk 18. Tak więc uważam , że jak jest możliwość to warto się badać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenburexin i inne termogeniki

Następny temat

Jak długo wytrzymuje białko?

WHEY premium